Ricevi notifiche! Gestisci le notifiche Moto-Profil

Diament Forbesa dla Moto-Profil

3 lutego 2009
Diament Forbesa dla Moto-Profil

Moto-Profil zajął 5. miejsce na liście najbardziej wartościowych firm w województwie śląskim przygotowywanej przez magazyn Forbes.

Firma Moto-Profil została uhonorowana prestiżowym tytułem „Diament Forbesa”. Analitycy i eksperci wywiadowi gospodarczej Dun&Bradstreet, współtworzący tegoroczny ranking, zaliczyli Moto-Profil do firm najszybciej zwiększających swoją wartość.
W tym roku Moto-Profil zajął 5. miejsce wśród firm w województwie śląskim i 52. miejsce wśród  dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w skali ogólnokrajowej. Wynik ten jest konsekwencją bardzo udanego roku spółki.
Ranking „Diamenty Forbesa” to lista najbardziej wartościowych firm na polskim rynku i jednocześnie posiadających potencjał do stałego zwiększania tej wartości. Lista powstała przy współpracy z firmą Dun&Bradstreet Polska, która zgromadziła dane
o podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego w 2008 roku.Metoda wyznaczania wartości spółek jest połączeniem metody majątkowej i dochodowej. Na ostatecznej liście znalazły się firmy, które
w ciągu trzech lat osiągnęły największy wzrost wartości.