Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Inżynier DevOps

Twój zakres obowiązków

  • wybór optymalnych rozwiązań technicznych dla realizacji projektu
  • konfiguracja i aktualizacja środowiska projektu
  • tworzenie skryptów automatyzujących środowisko pracy
  • nadzorowanie wydajności stosowanych rozwiązań zarówno pod kątem hardware, jak i software
  • dbałość o bezpieczeństwo oprogramowania i technicznej strony aplikacji
  • uczestnictwo w spotkaniach związanych z wdrażaniem i rozwojem środowisk testowych, developerskich oraz produkcyjnych.
  • współpraca z działem: Rozwoju Oprogramowania, Wdrożeń oraz Administracją IT.

Nasze wymagania

  • znajomość środowisk Linux (Debian, SLES) albo Windows Server (2008-2019)
  • umiejętność tworzenia skryptów w Python, PowerShell, Bash
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do automatyzacji pracy w obszarze CI/CD np.: Jenkins, Ansible
  • dobra znajomość zarządzania, monitorowania aplikacjami opartych na IIS’ie, Docker, Kubernetes
  • dobra znajomość systemów logujących, np.: ElasticSearch, Logstash, Kibana, RabbitMQ
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej