Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Wraca internetowy hit: Łowcy usterek

14 czerwca 2022

Marka ProfiAuto – największa w Polsce sieć sklepów i warsztatów motoryzacyjnych – rusza z drugą edycją kampanii „Łowcy usterek”, tworzoną z kabaretem Łowcy.B. Pierwszą odsłonę spotów, które w krzywym zwierciadle ukazują nietypowe sytuacje w serwisach samochodowych, obejrzało ponad 6 milionów internautów. Emisja drugiego sezonu rozpoczęła się 14 czerwca br. w kanałach społecznościowych marki.

Moto-Profil bezpośrednim partnerem handlowym Castrol

12 maja 2022

Firmy Moto-Profil oraz Castrol podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego Moto-Profil stał się bezpośrednim partnerem handlowym marki Castrol. Niesie ono szereg korzyści dla klientów Moto-Profilu, którzy zyskają m.in. dostęp do specjalistycznych referencji.

Wirtualna rzeczywistość w szkołach mechanicznych

30 marca 2022

W ostatnich miesiącach niemal 200 młodych mechaników ze Śląska po raz pierwszy uczyło się swojego fachu poprzez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości (VR). Marka ProfiAuto, firma VRTechnology oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zakończyły pilotaż pionierskiego projektu, podczas którego wraz z największymi dostawcami części motoryzacyjnych kształcili uczniów szkół mechanicznych z pomocą nowej technologii. Z uwagi na sukces pierwszych wdrożeń, kolejna faza projektu zakłada wprowadzenie oprogramowania VR do placówek edukacyjnych na terenie całego kraju.

Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym

1 lutego 2022

Bartłomiej Kubit został dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil, będącej jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To kolejny etap zmian organizacyjnych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa w kraju i za granicą.

Moto-Profil podsumowuje rok 2021

13 stycznia 2022

Minione 12 miesięcy było dla Moto-Profilu wyjątkowym rokiem pod kątem wzrostu przychodów oraz zmian organizacyjnych. Członkowie zarządu podsumowali ostatnie cztery kwartały i przedstawiają prognozy na rok 2022 zarówno dla firmy, jak i branży aftermarketowej.

Wesołych Świąt!

23 grudnia 2021

Życzymy wysokich obrotów w życiu zawodowym i prywatnym, pełnego akumulatora na każdy dzień, dobrej temperatury w relacji z najbliższymi, wysokich prędkości w dążeniu do celu oraz paliwa do realizacji najśmielszych celów!

Zmiana na stanowisku prezesa firmy Moto-Profil

24 listopada 2021

Michał Tochowicz został prezesem firmy Moto-Profil, jednego z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpił na tym stanowisku Leszka Żurka, jednego z trzech współzałożycieli i wieloletniego członka zarządu firmy.

Kampania ProfiAuto i kabaretu Łowcy.B

22 października 2021

Zdarza się rzadko, ale jednak - w serwisach motoryzacyjnych pojawiają się kierowcy, którzy potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych mechaników. Serwisanci postanowili stworzyć listę nietypowych sytuacji, z jakimi zetknęli się na przestrzeni ostatnich lat. Stały się one scenariuszem dla serii spotów kabaretu Łowcy.B i ProfiAuto pt. "Łowcy usterek".

Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

30 sierpnia 2021

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz osprzętu do silników dla samochodów osobowych i użytkowych o kolejne komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych - firmy Continental.