Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Moto-Profil podsumowuje rok 2021

13 stycznia 2022

Minione 12 miesięcy było dla Moto-Profilu wyjątkowym rokiem pod kątem wzrostu przychodów oraz zmian organizacyjnych. Członkowie zarządu podsumowali ostatnie cztery kwartały i przedstawiają prognozy na rok 2022 zarówno dla firmy, jak i branży aftermarketowej.

Wesołych Świąt!

23 grudnia 2021

Życzymy wysokich obrotów w życiu zawodowym i prywatnym, pełnego akumulatora na każdy dzień, dobrej temperatury w relacji z najbliższymi, wysokich prędkości w dążeniu do celu oraz paliwa do realizacji najśmielszych celów!

Zmiana na stanowisku prezesa firmy Moto-Profil

24 listopada 2021

Michał Tochowicz został prezesem firmy Moto-Profil, jednego z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpił na tym stanowisku Leszka Żurka, jednego z trzech współzałożycieli i wieloletniego członka zarządu firmy.

Kampania ProfiAuto i kabaretu Łowcy.B

22 października 2021

Zdarza się rzadko, ale jednak - w serwisach motoryzacyjnych pojawiają się kierowcy, którzy potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych mechaników. Serwisanci postanowili stworzyć listę nietypowych sytuacji, z jakimi zetknęli się na przestrzeni ostatnich lat. Stały się one scenariuszem dla serii spotów kabaretu Łowcy.B i ProfiAuto pt. "Łowcy usterek".

Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

30 sierpnia 2021

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz osprzętu do silników dla samochodów osobowych i użytkowych o kolejne komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych - firmy Continental.

Adam Kapek, wiceprezes Moto-Profil, w zarządzie SDCM

31 maja 2021

Adam Kapek – wiceprezes zarządu spółki Moto-Profil – dołączył do zarządu Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), organizacji branżowej reprezentującej największe firmy działające na rynku części motoryzacyjnych.

Moto-Profil coraz wyżej na liście największych polskich firm

18 maja 2021

Spółka Moto-Profil awansowała aż o 20 pozycji na liście 200 największych polskich firm, opracowywanej przez redakcję „Wprost”. W zestawieniu, przygotowanym w oparciu o dane finansowe z 2020 roku, dystrybutor części motoryzacyjnych z Chorzowa uplasował się na 96. miejscu.

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis VR

4 maja 2021

Wirtualny warsztat to projekt na miarę obecnych czasów. ProfiAuto rozwija go wykorzystując nowe, cyfrowe możliwości i dopasowując do oczekiwań użytkowników. Czego możemy się spodziewać w edycji 2021?

ProfiAuto sponsorem tytularnym RSMP

31 marca 2021

Do rajdowej rodziny dołączył nowy sponsor tytularny - marka ProfiAuto, a cykl w sezonie 2021 będzie oficjalnie nosił nazwę ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, w skrócie ProfiAuto RSMP.

Ople Corsa Elegance trafiły do klientów Moto-Profil!

19 marca 2021

Za nami zarówno finał, jak i rozdanie nagród w plebiscycie Moto-Profil. Do szczęśliwych zwycięzców Samochodowego Konkursu Roku dla partnerów handlowych Moto-Profil trafiły już konkursowe Ople Corsa Elegance. 24 egzemplarze stanowiły pulę nagród o łącznej wartości ponad 1,6 miliona złotych.