Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Moto-Profil i ProfiAuto podsumowują 2020 rok

7 stycznia 2021

Niemal 1,7 miliona klientów w warsztatach, wprowadzenie na rynek własnej marki części samochodowych i rozwój nowoczesnych narzędzi online. To jedne z najważniejszych wydarzeń dla spółki Moto-Profil i marki ProfiAuto w ostatnich 12 miesiącach. – Rok 2020 był czasem pełnym wyzwań. Podsumowanie strategicznych aktywności pokazuje, jak dużo udało nam się osiągnąć. Pomimo trudności, branże aftermarket i warsztatowa poradziły sobie doskonale. Patrzymy w przyszłość z optymizmem – mówią przedstawiciele marki.

Zmiana w zarządzie Moto-Profil

2 października 2020

Bogumił Papierniok przestaje pełnić funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu Moto-Profil oraz pracować na rzecz spółki Moto-Profil i sieci ProfiAuto.

Jeszcze więcej danych w Katalogu ProfiAuto

4 września 2020

500 nowych referencji tygodniowo, każda z nich z opisem w standardzie katalogowym już w momencie wprowadzania jej do oferty. – Na bieżąco usprawniamy katalog części, wytyczając nowe standardy w branży. Jakość opisów i wyszukiwania przekłada się przecież bezpośrednio na komfort partnerów handlowych oraz wyniki sprzedaży. W tym celu rozwijamy także funkcję wyszukiwania po numerze VIN oraz OE Research, opartą o analizę poszukiwanych przez użytkowników numerów OE – mówią przedstawiciele ProfiAuto.

Nowy magazyn dedykowany dostawom

1 września 2020

Uprzejmie informujemy, że Moto-Profil otworzył nowy magazyn dedykowany dostawom, zlokalizowany w budynku DC1. Kierowca dostarczający towar do naszej firmy powinien najpierw udać się do Punktu Informacyjnego, który znajduje się pomiędzy budynkami DC1 i DC2. Następnie samochód zostanie skierowany do konkretnego doku rozładunkowego.

Ciekawe zmiany na rynku aftermarketowym dopiero przed nami

24 lipca 2020

W wywiadzie dla portalu Motofaktor Bogumił Papierniok, dyrektor zarządzający oraz członek zarządu Moto-Profil, opowiedział m.in. jakie zmiany zostały wprowadzone w firmie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, które z usług warsztatowych są teraz najbardziej popularne, jak zmienił się aftermarket w Polsce od wybuchu pandemii oraz co czeka ten rynek w przyszłości.