Aktualności

Rekordowe targi ProfiAuto Show

5 czerwca 2017

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

MOTO-PROFIL w rankingu "Rzeczpospolitej"

28 kwietnia 2017

Firma Moto-Profil odnotowała kolejny znaczący wzrost na liście największych polskich firm opracowanej przez „Rzeczpospolitą”. Właściciel marki ProfiAuto i członek grupy TEMOT International uplasował się na 308. miejscu w Polsce i 24. w regionie.

Moto-Profil z Diamentem Forbesa

16 lutego 2017

Firma Moto-Profil po raz siódmy w historii otrzymuje jedno z najbardziej prestiżowych, biznesowych wyróżnień – „Diament Forbesa”. W rankingu przygotowanym przez redakcję magazynu Forbes, przedsiębiorstwo zajęło 15 miejsce.

Siłaczka w warsztacie – Kalendarz ProfiAuto 2017

16 grudnia 2016

Beczki z olejem, opakowania płynu chłodniczego, rozpakowane filtry paliwa, pełne spektrum narzędzi. Czy to opis nowoczesnego warsztatu samochodowego? Nie, jeśli dodamy do tego piękne kobiety i ekstremalnie szybkie samochodowy!

Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka

12 grudnia 2016

Weekend Cudów, czyli finał akcji Szlachetna Paczka faktycznie magiczny; dzięki zaangażowaniu i pomocy Zarządu firmy oraz naszych pracowników spełniliśmy marzenia Rodziny z Katowic - Pana Rafała oraz jego cudownych dzieciaków – Julki i Michała. Do ich rąk w sobotę trafiły aż 34 paczki, a uśmiechy po otrzymaniu prezentów były bezcenne!

"Projekt Warsztat" w prestiżowym konkursie

15 listopada 2016

Poświęcony tematyce warsztatowej program telewizyjny „Projekt Warsztat”, w którego produkcję zaangażowana jest sieć ProfiAuto, znalazł się w finale prestiżowego konkursu kreacji „Kreatura”.

Coraz wyżej – doroczne konferencje partnerów Moto-Profil i ProfiAuto

11 października 2016

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów i mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto...