Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Nowe funkcje wyszukiwania w katalogu ProfiAuto

30 marca 2020

Przełomowe zmiany w katalogu ProfiAuto – użytkownicy zyskali nowe opcje wyszukiwania produktów. Wybór konkretnych towarów jest teraz jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom i precyzyjny. Części i produkty można znaleźć m.in. po frazie lub elemencie nazwy.

Targi ProfiAuto Show odbędą się w 2021 roku

26 marca 2020

Szanowni Państwo, spółka Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, informuje o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia, zgodnie z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach, bazującą na analizie aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Targi miały się odbyć w Katowicach w dniach 30-31 maja 2020 roku.

10 000 butelek wody dla Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie

23 marca 2020

Moto-Profil – dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa – wspiera Szpital Specjalistyczny w tym mieście. Przedstawiciele spółki przekazali placówce 10 tysięcy butelek wody mineralnej, z której skorzystają pacjenci, lekarze oraz personel medyczny. To wsparcie szczególnie ważne podczas trudnego czasu walki z koronawirusem na oddziale zakaźnym.

Firma Moto-Profil działa w standardowym trybie

13 marca 2020

Szanowni Klienci, kierując się Państwa spokojem informujemy, że pomimo aktualnej sytuacji w kraju robimy wszystko, aby zabezpieczyć Wasze biznesy. Zamówienia i wysyłka towarów, transport – wszystko działa zgodnie z planem.

Moto-Profil awansuje w kolejnym biznesowym zestawieniu

30 grudnia 2019

Moto-Profil zamyka 2019 rok awansem w kolejnym znaczącym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na „Liście 2000” przygotowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”, notując skok aż o 29 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją.

Świąteczny harmonogram pracy

16 grudnia 2019

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu ciepła, radości i spokoju. Niech będzie to czas spełniających się marzeń. W Nowym Roku niech towarzyszą Państwu energia, optymizm oraz poczucie zawodowego i prywatnego spełnienia, a każdy dzień owocuje kolejnymi sukcesami.