Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Dział finansów Moto-Profil z wyjątkową nagrodą

5 października 2022

Pod koniec września br. przedstawiciele Moto-Profil wzięli udział w konferencji Credit Risk 2022, organizowanej przez Polski Instytut Credit Management (PICM). Wydarzenie co roku skupia specjalistów zajmujących się zagadnieniami ryzyka kredytowego, w tym zarządzania należnościami, kredytowania i windykacji.

Konferencja Partnerów Firmy Moto-Profil

30 września 2022

W dniach 24-25 września br. odbyła się VIII Konferencja ProfiAuto. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, właściciel marki – firma Moto-Profil – powrócił do cyklicznych spotkań z członkami sieci, przedstawiając m.in. nową wizję rozwoju oraz odpowiedzi na wyzwania przyszłości w branży aftermarket. Gościem specjalnym wydarzenia był dr Mario Herger, ekspert ds. nowych technologii z Doliny Krzemowej i doradca wielu globalnych firm z branży automotive.

Wraca internetowy hit: Łowcy usterek

14 czerwca 2022

Marka ProfiAuto – największa w Polsce sieć sklepów i warsztatów motoryzacyjnych – rusza z drugą edycją kampanii „Łowcy usterek”, tworzoną z kabaretem Łowcy.B. Pierwszą odsłonę spotów, które w krzywym zwierciadle ukazują nietypowe sytuacje w serwisach samochodowych, obejrzało ponad 6 milionów internautów. Emisja drugiego sezonu rozpoczęła się 14 czerwca br. w kanałach społecznościowych marki.

Moto-Profil bezpośrednim partnerem handlowym Castrol

12 maja 2022

Firmy Moto-Profil oraz Castrol podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego Moto-Profil stał się bezpośrednim partnerem handlowym marki Castrol. Niesie ono szereg korzyści dla klientów Moto-Profilu, którzy zyskają m.in. dostęp do specjalistycznych referencji.

Wirtualna rzeczywistość w szkołach mechanicznych

30 marca 2022

W ostatnich miesiącach niemal 200 młodych mechaników ze Śląska po raz pierwszy uczyło się swojego fachu poprzez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości (VR). Marka ProfiAuto, firma VRTechnology oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zakończyły pilotaż pionierskiego projektu, podczas którego wraz z największymi dostawcami części motoryzacyjnych kształcili uczniów szkół mechanicznych z pomocą nowej technologii. Z uwagi na sukces pierwszych wdrożeń, kolejna faza projektu zakłada wprowadzenie oprogramowania VR do placówek edukacyjnych na terenie całego kraju.

Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym

1 lutego 2022

Bartłomiej Kubit został dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil, będącej jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To kolejny etap zmian organizacyjnych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa w kraju i za granicą.

Moto-Profil podsumowuje rok 2021

13 stycznia 2022

Minione 12 miesięcy było dla Moto-Profilu wyjątkowym rokiem pod kątem wzrostu przychodów oraz zmian organizacyjnych. Członkowie zarządu podsumowali ostatnie cztery kwartały i przedstawiają prognozy na rok 2022 zarówno dla firmy, jak i branży aftermarketowej.

Wesołych Świąt!

23 grudnia 2021

Życzymy wysokich obrotów w życiu zawodowym i prywatnym, pełnego akumulatora na każdy dzień, dobrej temperatury w relacji z najbliższymi, wysokich prędkości w dążeniu do celu oraz paliwa do realizacji najśmielszych celów!

Zmiana na stanowisku prezesa firmy Moto-Profil

24 listopada 2021

Michał Tochowicz został prezesem firmy Moto-Profil, jednego z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpił na tym stanowisku Leszka Żurka, jednego z trzech współzałożycieli i wieloletniego członka zarządu firmy.