Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

30 sierpnia 2021

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz osprzętu do silników dla samochodów osobowych i użytkowych o kolejne komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych - firmy Continental.

Adam Kapek, wiceprezes Moto-Profil, w zarządzie SDCM

31 maja 2021

Adam Kapek – wiceprezes zarządu spółki Moto-Profil – dołączył do zarządu Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), organizacji branżowej reprezentującej największe firmy działające na rynku części motoryzacyjnych.

Moto-Profil coraz wyżej na liście największych polskich firm

18 maja 2021

Spółka Moto-Profil awansowała aż o 20 pozycji na liście 200 największych polskich firm, opracowywanej przez redakcję „Wprost”. W zestawieniu, przygotowanym w oparciu o dane finansowe z 2020 roku, dystrybutor części motoryzacyjnych z Chorzowa uplasował się na 96. miejscu.

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis VR

4 maja 2021

Wirtualny warsztat to projekt na miarę obecnych czasów. ProfiAuto rozwija go wykorzystując nowe, cyfrowe możliwości i dopasowując do oczekiwań użytkowników. Czego możemy się spodziewać w edycji 2021?

ProfiAuto sponsorem tytularnym RSMP

31 marca 2021

Do rajdowej rodziny dołączył nowy sponsor tytularny - marka ProfiAuto, a cykl w sezonie 2021 będzie oficjalnie nosił nazwę ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, w skrócie ProfiAuto RSMP.

Ople Corsa Elegance trafiły do klientów Moto-Profil!

19 marca 2021

Za nami zarówno finał, jak i rozdanie nagród w plebiscycie Moto-Profil. Do szczęśliwych zwycięzców Samochodowego Konkursu Roku dla partnerów handlowych Moto-Profil trafiły już konkursowe Ople Corsa Elegance. 24 egzemplarze stanowiły pulę nagród o łącznej wartości ponad 1,6 miliona złotych.

Moto-Profil i ProfiAuto podsumowują 2020 rok

7 stycznia 2021

Niemal 1,7 miliona klientów w warsztatach, wprowadzenie na rynek własnej marki części samochodowych i rozwój nowoczesnych narzędzi online. To jedne z najważniejszych wydarzeń dla spółki Moto-Profil i marki ProfiAuto w ostatnich 12 miesiącach. – Rok 2020 był czasem pełnym wyzwań. Podsumowanie strategicznych aktywności pokazuje, jak dużo udało nam się osiągnąć. Pomimo trudności, branże aftermarket i warsztatowa poradziły sobie doskonale. Patrzymy w przyszłość z optymizmem – mówią przedstawiciele marki.