Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

10 000 butelek wody dla Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie

23 marca 2020

Moto-Profil – dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa – wspiera Szpital Specjalistyczny w tym mieście. Przedstawiciele spółki przekazali placówce 10 tysięcy butelek wody mineralnej, z której skorzystają pacjenci, lekarze oraz personel medyczny. To wsparcie szczególnie ważne podczas trudnego czasu walki z koronawirusem na oddziale zakaźnym.

 – Na bieżąco śledzimy doniesienia medialne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju. Szpital Specjalistyczny w Chorzowie to jedna z kluczowych placówek, w których leczone są osoby zakażone. Każdego dnia personel medyczny walczy tutaj o życie i zdrowie pacjentów. Jako międzynarodowa spółka o lokalnych korzeniach, w porozumieniu z przedstawicielami placówki, przekazaliśmy na jej potrzeby 10 000 butelek wody. Wspólne działania w tym trudnym dla wszystkich czasie to podstawa – mówi Michał Tochowicz, wiceprezes zarządu Moto-Profil.

Woda została dostarczona do szpitala w piątek oraz w poniedziałek (20 i 23 marca). Pracownicy placówki podkreślają, że każda pomoc jest teraz na wagę złota.

Zobacz pozostałe aktualności