Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

13 samochodów trafi do partnerów handlowych Moto-Profil

31 marca 2020

Znamy już zwycięzców Mega Promocji Moto-Profil. Każdy partner firmy reprezentujący szczęśliwą trzynastkę otrzyma najnowszy model Opla Combo. Rynkowa wartość nagród to ponad milion złotych.

Mega Promocji przyświecało hasło „Bądź najlepszy w rankingu i wygraj Opla Combo”. Zadaniem jej uczestników było dokonanie jak największych zakupów promowanych produktów. Wzięli w niej udział partnerzy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji. Rywalizacja trwała od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020. Do wygrania było trzynaście samochodów Opel Combo o łącznej wartości ponad miliona złotych. W gronie zwycięzców są:

A&M Consultants, AUTO EXPRESS, AZ CAR, CAREX NR 1, DARMA, FULL CAR, INTER AUTO, M-MOT, MOKAR, MOTOSTACJA, MROAUTO AUTODÍLY, POLAMEL oraz R.K. NIEDZIAŁEK.

Oficjalne wręczenie nagród miało się odbyć 31 marca w siedzibie Moto-Profil. Ze względu na bieżącą sytuację zrezygnowano z organizacji wydarzenia, a samochody poczekają na szczęśliwców w Chorzowie – tak długo, jak będzie trzeba. Każdy z partnerów odbierze nagrodę indywidualnie, w dogodnym dla siebie momencie.

Partnerami promocji były firmy: Bosch, Blue Print, Febi Bilstein, Monroe, Schaeffler, Valeo oraz Varta.

Zobacz pozostałe aktualności