Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

15-lecie firmy Moto-Profil

13 października 2008
 15-lecie firmy Moto-Profil
 
4 października br. w jednym z największych i najbardziej luksusowych hoteli w Polsce odbyły się obchody 15 – lecia firmy Moto – Profil. Do Hotelu Gołębiewski w Wiśle  zaproszeni zostali partnerzy handlowi firmy,  przedstawiciele dostawców z  Polski
i Europy oraz pracownicy.

 
Jubileusz firmy Moto- Profil zgromadził wielu znamienitych gości i obfitował w mnóstwo niecodziennych wrażeń. To wyjątkowe spotkanie rozpoczęło się konferencją, na którą zaproszeni zostali dostawcy, partnerzy handlowi, współpracownicy, klienci oraz pracownicy firmy.
Oficjalnego otwarcia dokonał  Prezes Zarządu firmy Moto – Profil Piotr Tochowicz. W swoim multimedialnym wystąpieniu Prezes przypomniał początki firmy, jej rozwój i sukcesy, a także podziękował partnerom handlowym za lojalność i zaangażowanie. Wiele ciepłych słów padło pod adresem dostawców firmy Moto – Profil. Ostatnim akcentem przemówienia prezesa Piotra Tochowicza było przedstawienie nowego brandu firmy jakim jest Profi - Auto.
Profi Auto to uruchomiony wiosną 2008 roku projekt wspólnej platformy promocji i wsparcia dla niezależnych firm handlowych branży motoryzacyjnej, współpracujących z Moto – Profil. Projekt ten jest rozwinięciem działań spółki Moto – Profil wspierających partnerów handlowych. Działania te tworzą spójną platformę komunikacji ze wszystkimi uczestnikami rynku. Platforma ta obejmuje działania z zakresu promocji i komunikacji oraz wsparcia technicznego. Działania te są kierowane są zarówno ze strony Moto – Profil do swoich partnerów handlowych, jak i ze strony partnerów handlowych do warsztatów samochodowych i kierowców. Celem tych działań jest umocnienie pozycji konkurencyjnej partnerów handlowych spółki Moto – Profil na regionalnych rynkach.

Podczas konferencji wystąpili również przedstawiciele firm dostawczych oraz Fotios Katsardis, Dyrektor Zarządzający Temot International – jednego z największych zrzeszeń dystrybutorów części zamiennych działających w Europie. Spółka Moto – Profil jest jedynym, oficjalnym członkiem grupy Temot International w Polsce. Warto wspomnieć, że prezes firmy, Piotr Tochowicz został członkiem rady nadzorczej Temot International, co potwierdza jak wielkim uznaniem firma Moto – Profil i nią kierujący cieszą się w Europie.
Po oficjalnych przemowach przyszedł czas na wręczenie okolicznościowych upominków, wspólne fotografie i życzenia.
Kolejnym punktem jubileuszu była wieczorna gala, która rozpoczęła się wykwintną kolacją. Ten niecodzienny wieczór umilał gościom słynny śląski kabaret Masztalscy,  którego blisko godzinny program rozbawił gości i jeszcze lepiej nastroił do dalszej zabawy.  Doskonale rozgrzaną publiczność przejęła absolutna gwiazda wieczoru – legendarna Budka Suflera. Koncert wzbudził wiele emocji, przypomniał niezapomniane hity i porwał wszystkich do zabawy.
 
Na scenie pojawił się również Felicjan Andrzejczak, który zaśpiewał najsłynniejszy przebój zespołu „Jolka, Jolka pamiętasz…”. Nie obyło się bez bisów. Zespół pokazał, że w dalszym ciągu jest w świetnej formie i należy zdecydowanie do czołówki polskiej muzyki rockowej.
Dopełnieniem atrakcji scenicznych był znany i ceniony iluzjonista Arsene Lupin, który wprowadził publiczność w zaskakujący świat iluzji.
Po występach gwiazd pałeczkę przejął DJ, który rozpoczął dyskotekę trwającą do białego rana.
 
 
Galeria

 
/wydarzenia/2008/15_lecie_moto_profil/

Zobacz pozostałe aktualności