Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

3 lata gwarancji na elementy zawieszenia RTS s.a.

19 sierpnia 2011

 

Firma Moto – Profil, wyłączny dystrybutor w Polsce renomowanego producenta elementów zawieszenia RTS s.a., ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu 3 letniej gwarancji na wszystkie jego produkty.

Grupa RTS powstała w 1983 roku w hiszpańskiej Vitorii, kraju Basków. Podstawowym asortymentem produkowanym przez RTS są elementy zawieszenia do znakomitej większości samochodów osobowych i dostawczych -  drążki kierownicze, wahacze, sworznie, elementy metalowo – gumowe oraz łączniki stabilizatora. Obecnie firma RTS produkuje ok. 45 000 części każdego dnia, z czego ponad 90% skierowane jest bezpośrednio na aftermarket.

Produkty RTS na polski rynek wprowadził w 1994 roku Moto – Profil, który od tego czasu jest ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Obecnie  Moto – Profil posiada w swojej ofercie ponad 2500 referencji firmy RTS s.a.

17 lat obecności na polskim rynku, doskonała trwałość, bardzo pozytywne opinie użytkowników, certyfikat jakości ISO-9001 oraz praktycznie brak reklamacji zaowocowały ustanowieniem 3 – letniej gwarancji na wszystkie produkty RTS.  

Zobacz pozostałe aktualności