Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

E-Faktury

30 czerwca 2011

 
 

E-Faktury

 

 W nowej wersji udostępniamy klientom wszystkie najważniejsze opcje z starego programu oraz nowe do tej pory niedostępne. Najważniejsze z nich:

- Możliwość zapisu/wydruku faktury w formacie .pdf
- Możliwość podglądu dokumentów FKZ.
- Ponowne pobieranie dokumentów po dacie.

W razie pytań związanych z E-fakturami prosimy o kontakt:
e-mail: it@moto-profil.pl
tel. 32 604 10 50
 

Informujemy, iż od dnia 01.07.2011 firma Moto-Profil wprowadza nową wersję programu do pobierania E-faktur - MotoFaktury.exe. Z nowej wersji korzystać będą mogli tylko kontrahenci, którzy podpisali z firmą Moto-Profil stosowny dokument. W starym programie można będzie pobierać dokumenty wystawione do 30.06.2011. Klienci którzy nie podpisali porozumienia w nowym programie będą mogli pobrać tylko dokumenty  - Proformy.

Dla osób, które jeszcze nie podpisały stosownych dokumentów umieściliśmy poniżej do pobrania formularz akceptacji E-faktur, prosimy o jego wypełnienie, podpisanie i odesłanie na adres firmy Moto-Profil.

Aby rozpocząć użytkowanie nowego oprogramowania należy pobrać z naszej strony www.moto-profil.pl plik MotoFaktury.exe. Lokalizacja instalacji na stronie została zaznaczona na poniższym obrazku. Program ze strony można będzie pobrać od dnia 01.07.2011. 

Po zainstalowaniu programu należy w ustawieniach aplikacji wprowadzić numer Fiks oraz MotoNet.

Istnieje możliwość korzystania z aplikacji z poziomu MotoOferty/MotoCzęści. W tym celu należy wykonać aktualizację wymienionych aplikacji. W narzędziach wybieramy opcję "Aktualizacja programu". Aktualizacja programu musi być poprzedzona instalacją programu MotoFaktury.

Uwaga, po instalacji Moto-Faktury oraz Moto-Oferty w wersji 1.7.01 lub MotoCzęści 1.7.02 nie będzie już możliwości pobrania dokumentów wystawionych do 30.06.2011. Dlatego prosimy o wydrukowanie i wyeksportowanie wszystkich dokumentów z e-faktur przed instalacją.

 

Zobacz pozostałe aktualności