Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Finał akcji Szlachetna Paczka 2017

13 grudnia 2017

Szlachetna Paczka co roku jest lekcją pokory. Pokazuje, jak ważna jest pomoc potrzebującym, uczy współpracy oraz wzmacnia wewnątrzfirmowe więzi. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników firmy Moto-Profil, drużyna #ProfiAuto przygotowała prezent dla 68-letniej pani Basi i sprawiła, że nadchodzące święta będą dla niej wyjątkowe.

We dwójkę z założenia pomaga się bardziej niż w pojedynkę. My w Szlachetną Paczkę zaangażowaliśmy się kilkusetosobową drużyną pracowników. Efekty podjętych działań przewyższyły nasze oczekiwania. Przygotowaną paczkę dostarczyliśmy do pani Basi, która wiele lat temu została poszkodowana w wypadku samochodowym. Jego konsekwencją były problemy ze zdrowiem i poruszaniem się, a to w połączeniu z miażdżycą i cukrzycą wywołało wymagające hospitalizacji choroby uniemożliwiające wychodzenie z domu. Przygotowany przez nas prezent zawierał wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania pani Basi produkty, w tym najbardziej potrzebne jej nowe łóżko z komfortowym materacem, kuchenkę mikrofalową, czajnik, odzież, żywność trwałą i wiele innych.

Uśmiech pani Basi był najpiękniejszym podziękowaniem za przekazane paczki. Podziękowaniem, które na długo zostanie w naszej pamięci.

Zespół ProfiAuto już po raz czwarty zaangażował się w Szlachetną Paczkę. Ponownie działaliśmy na dwóch płaszczyznach - byliśmy zarówno darczyńcami, jak i partnerem logistycznym, z przyjemnością zamieniając dowóz części samochodowych na dostarczenie prezentów i idących za nimi uśmiechów do 57 rodzin z Chorzowa.

Zobacz pozostałe aktualności