Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Finał akcji Szlachetna Paczka 2018

10 grudnia 2018

Coroczne przygotowywanie przez nas Szlachetnej Paczki to już tradycja – ucząca współpracy, pokazująca, jak ważna jest pomoc potrzebującym oraz wzmacniająca wewnątrzfirmowe więzi. W tym roku, dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu, przygotowaliśmy kilkadziesiąt paczek dla pani Anety – mamy Klaudii, Martyny i Alana – sprawiając, że nadchodzące święta będą dla tej rodziny wyjątkowe.

Finał akcji Szlachetna Paczka 2018, który odbył się w sobotę, był podsumowaniem i wyjątkowym zwieńczeniem naszych kilkutygodniowych działań i zbiórki prezentów, w którą włączyło się kilkuset pracowników-darczyńców firmy Moto-Profil. Przygotowane paczki dostarczyliśmy do pani Anety, samotnie wychowującej trójkę dzieci. Pomimo trudnych warunków, mama robi wiele, aby jej dzieci miały lepsze życie niż ona w młodości. Jest zaradna i pracowita – sama podjęła się tapetowania kuchni oraz pokoju. Bardzo ważnym dla pani Anety jest to, aby rodzina trzymała się razem i wspólnie spędzała czas. Jej córki są wolontariuszkami w schronisku dla zwierząt. Aby odciążyć domowy budżet, wśród prezentów dla rodziny znalazły się m.in. lodówka, żywność, ubrania, ręczniki, pościel oraz 700 kilogramów brykietu. Nie zabrakło również akcentów świątecznych i podarunków, które umożliwią rodzinie wspólne spędzanie czasu, np. vouchera do domu zagadek. Uśmiech i ciepło bijące od rodziny były najpiękniejszym podziękowaniem za przekazane paczki.

Nasi pracownicy już po raz piąty zaangażowali się w akcję Szlachetna Paczka. W tym roku ponownie byliśmy zarówno darczyńcami, jak i partnerem logistycznym wydarzenia.

Zobacz pozostałe aktualności