Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Finał „Wielkiej promocji Zimmermanna”. Samochody trafiły do partnerów handlowych

28 lutego 2020

26 lutego w siedzibie Moto-Profil odbyło się wręczenie nagród w ramach „Wielkiej promocji Zimmermanna”. Trzech partnerów handlowych Moto-Profil odjechało z Chorzowa nowymi samochodami. Zwycięzcy mogą nimi podróżować przez dwa lata, bez kosztów ich użytkowania oraz ubezpieczenia.  


W ramach akcji „Wielka promocja Zimmermanna” uczestnicy musieli wykazać się jak największym zakupem części tego producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe. Promocja rozpoczęła się 12 sierpnia 2019, trwała do 31 stycznia 2020, a udział w niej wzięli partnerzy handlowi firmy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji.


Do wygrania było dwuletnie finansowanie wynajmu jednego z trzech samochodów, wraz z ubezpieczeniem oraz kompletem opon. Pierwsze miejsce zdobyła hurtownia Rall z czeskiej Ostravy, a nagrodą jest BMW 520i. Na drugim miejscu uplasowała się słowacka spółka AZ Car, s.r.o. z Varína, która wygrała finansowanie BMW 320i. Trzecie miejsce na podium zajął sklep motoryzacyjny Carex nr 1 z Nowego Sącza, a nagrodą jest Opel Combo.
Łączna wartość nagród to ponad 200 000 złotych. Wszyscy partnerzy mają prawo do pierwokupu samochodów po zakończeniu wynajmu wygranego w ramach promocji. Rozstrzygnięciu promocji towarzyszyło oficjalne wręczenie kluczyków do samochodów, w którym udział wzięli wyróżnieni partnerzy handlowi, przedstawiciele firmy Zimmermann oraz zarząd spółki Moto-Profil.

 

Zobacz pozostałe aktualności