Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Kalendarz ProfiAuto 2015!

23 października 2014

65 godzin spędzonych w studiu fotograficznym, 4 supersamochody, 4 modelki i 13 nietypowych zdjęć, będących efektem wytężonej pracy całej ekipy. Najnowszy kalendarz ProfiAuto już wkrótce trafi do naszych partnerów, klientów i współpracowników. W tym roku – zdecydowaliśmy się na niestandardowy pomysł, który wnosi powiew świeżości do branżowych projektów tego typu.

Kalendarz ProfiAuto, to – już tradycyjnie – piękne modelki, najlepsze samochody i dobre zdjęcia. W 2015 roku do tych, obowiązkowych elementów, zdecydowaliśmy się dodać szczyptę…fantazji. Udało nam się to m.in. dzięki ekipie pracującej na co dzień przy produkcji teledysków największych polskich gwiazd. Sesja była bardziej wymagająca niż zwykle, ale wytężoną pracę zdecydowanie wynagradzają efekty.

Kalendarz właśnie trafia do naszych partnerów – najlepszych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. W międzyczasie – zapraszamy do zapoznania się z „Making of” – filmikiem, który oddaje atmosferę pracy nad najnowszym kalendarzem i zdradza nieco więcej informacji na temat tegorocznego motywu przewodniego.

 

Uchylamy rąbka tajemnicy, zapraszamy za kulisy:

Zobacz pozostałe aktualności