Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Kalendarz ProfiAuto 2018

4 grudnia 2017

W NASZYCH ŻYŁACH PŁYNIE BENZYNA:

TOR WYŚCIGOWY W KALENDARZU PROFIAUTO 2018

 

Wysportowane dziewczyny, w tle rajdowe samochody i tor wyścigowy – kalendarz ProfiAuto 2018 to wyjątkowa przeprawa przez emocje towarzyszące sportowcom (i mechanikom ProfiAuto Serwis) podczas wyścigów na profesjonalnym torze.

 

Znajome miejsce, znajome samochody, ale… w innej odsłonie. Kalendarz ProfiAuto na rok 2018 powstał z myślą o partnerach marki – sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych zrzeszonych w sieci ProfiAuto oraz serwisach samochodowych pod szyldem ProfiAuto Serwis, w dobrze znanym im miejscu: na torze wyścigowym.

 

– Rok 2017 upłynął pod znakiem ProfiAuto Serwis. W ramach projektu ProfiRacing Cup przeszkoliliśmy setki mechaników z zakresu zarządzania warsztatem i dodatkowo zagwarantowaliśmy im dużą dawkę wrażeń na torze. Kalendarz na nadchodzący rok jest dopełnieniem podjętych przez nas działań oraz zapowiedzią ich kontynuacji w sezonie 2018 – podkreśla Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

 

Zdjęcia do kalendarza powstały w iście warsztatowych warunkach: modelki zamieniły kuse stroje, wystylizowane fryzury i szpilki na kombinezony, kaski i sportowe obuwie. Sprawdziły się również jako serwisantki, czego efektem jest PitStopowa, wrześniowa karta kalendarza.

 

Sesję zrealizowano na Torze Jastrząb. Kalendarz w wersji papierowej już niedługo będzie można wygrać na profilu marki na Facebooku.

Zobacz pozostałe aktualności