Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Relacja z Konferencji Partnerów Handlowych Moto-Profilu

21 października 2014

18 października odbyła się coroczna konferencja z okazji której firma Moto-Profil zaprosiła swoich partnerów handlowych na uroczysty bankiet przepełniony atrakcjami. Tym razem blisko 400 gości bawiło się w ATM Studio w Warszawie - miejscu, w którym co roku powstają setki produkcji filmowych i telewizyjnych. 

W specjalnie na ten dzień zaaranżowanej hali zorganizowano część oficjalną, uroczystą kolację oraz specjalny występ Jerzego Kryszaka dedykowany firmie Moto-Profil. 

Podczas wieczornego przemówienia Prezes Moto-Profilu - Piotr Tochowicz dokonał krótkiego podsumowania bieżącego roku. Podkreślił, iż stabilna i wysoka pozycja firmy bezpośrednio związana jest z sukcesem jej dostawców i partnerów, przedstawił główne wyzwania stojące przed firmą w nadchodzącym 2015 roku, m.in. konieczność wykorzystania ogromnej szansy, jaką jest osłabienie konkurencji.  Pod koniec przemówienia wyświetlono film prezentujący nowy magazyn Moto-Profilu oraz back stage z sesji do kalendarza ProfiAuto na 2015 rok. 

Po części oficjalnej i występie kabaretowym  goście zaproszeni zostali do sali koncertowej, w której czekała na nich oryginalna scenografia z telewizyjnego show The Voice of Poland. W tej scenerii goście mieli okazję usłyszeć koncert energicznej Ani Rusowicz, a zaraz po nim bawili się w rytm piosenek wybranych tego dnia specjalnie dla nich przez najbardziej znanego i cenionego dziennikarza muzycznego oraz DJ'a - Hirka Wronę. Wszystko to przy scenografii, akustyce, oświetleniu i efektach scenicznych na miarę najlepszych produkcji telewizyjnych.  Imprezę wieczorną we wspaniałym stylu poprowadziła Patrycja Tomaszczyk-Kindla - dziennikarka Telewizji TVS. Partnerami wieczornego bankietu byli:

Schaefler Group, Febi Bilstein, Tenneco, ATE, Brembo, Gates, Mann Filter, TRW, Tomex, Zimmermann, Temot International

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za tak liczne przybycie na Konferencję Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil. Kolejne takie spotkanie odbędzie się już za rok (17 października 2015) w miejscu, które z całą pewnością zrobi niesamowite wrażenie na Partnerach firmy.

Galeria zdjęć z wydarzenia

Zobacz pozostałe aktualności