Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil

20 października 2015

17 października br. odbyła się coroczna Konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil. Tym razem jeden z największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w Polsce zaprosił swoich partnerów na uroczysty bankiet do Alvernia Studios w Nieporazie koło Alwerni – miejsca, w którym swoje produkcje filmowe realizowali m.in. Agnieszka Holland i Andrzej Wajda. Futurystyczną i filmową scenerię organizatorzy podkreślili dodatkowo grą świateł i imponującą techniką sceniczną dopasowaną do lokalizacji i architektury obiektu.

Imprezę rozpoczęto prezentacją zrealizowaną techniką mappingu. Na ogromnym ekranie oraz konstrukcji w kształcie logotypu firmy zaprezentowano w sposób symboliczny nowoczesność – jako cel i kierunek, w którym podążać będzie w najbliższych latach firma Moto-Profil, wraz dostawcami i przedstawicielami firm zrzeszonych w sieci ProfiAuto. Korespondowało to idealnie z poranną Konferencją  ProfiAuto, której przewodnim tematem było wprowadzenie w firmie rozwiązań i pomysłów, które sprawią, że na przestrzeni najbliższych lat Partnerzy firmy będą mogli zaproponować klientom zupełnie nową jakość oraz nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, stworzone z myślą o mechanikach i detalistach.

Po uroczystej kolacji goście mieli okazję zobaczyć występ Kabaretu Młodych Panów, a następnie zaproszeni zostali na koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Bajm. Tradycyjnie już do rana trwała zabawa w rytm najbardziej znanych hitów wybranych przez znanego dziennikarza muzycznego  Hirka Wronę.

Imprezę prowadziła dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla, a partnerami wydarzenia byli: Centra, Exide, Schaeffler Group, Monroe, ZF, Sachs, Lemforder, Tedgum, Sasic, Fomar Friction, Purflux, Philips, Tomex, Mann Filter, Gates, TRW, ATE, Febi Bilstein, Zimmermann, Brembo oraz NGK.

Galeria zdjęć z wydarzenia

Zobacz pozostałe aktualności