Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Coraz wyżej – doroczne konferencje partnerów Moto-Profil i ProfiAuto

11 października 2016

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów i mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz konferencji należącej do niej marki ProfiAuto. Wieczornej imprezie, z racji jej lokalizacji (Muzeum Lotnictwa w Krakowie) towarzyszyła spektakularna oprawa, a o wysokich lotach, sięganiu poza horyzont i poszerzaniu perspektyw mowa była przez cały dzień.

Konferencję ProfiAuto oraz konferencję Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil zorganizowano w tym roku w Krakowie. Spotkanie specjalistów branży motoryzacyjnej odbyło się w sobotę, 8 października. Podczas pierwszej, dopołudniowej części w Hotelu Qubus Prestige w Krakowie mowa była o najważniejszych kwestiach związanych z rozwojem i promocją marki ProfiAuto w minionym roku. Przedstawiono także założenia i plany dotyczące dalszego rozwoju sieci. Ponad 250 uczestników miało m.in. okazję wysłuchać prezentacji prelegentów, wśród których byli Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil, Leszek Zurek – wiceprezes zarządu Moto-Profil, Michał Tochowicz – dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto, Ilirjan Osmanaj – pełnomocnik zarządu ds. strategii i rozwoju Moto-Profil oraz Sławomir Błaszczyk – przedstawiciel rady programowej ProfiAuto.

Podczas prelekcji inicjującej spotkanie Piotr Tochowicz podkreślał, że nowoczesne technologie w branży motoryzacyjnej trzeba oswajać i wykorzystywać jak najszybciej, ponieważ rozwój jest galopujący. – Nigdy nie widziałem tak bardzo optymistycznych, perspektywicznych możliwości. Nigdy tak bardzo nie wierzyłem w to, że stoimy przed olbrzymią szansą. Jestem pewien, że kwestie, nad którymi teraz pracujemy z myślą o naszych partnerach, zaowocują dużymi możliwościami biznesowymi – podkreślał. Podczas wystąpień pozostałych prelegentów mowa była o imponujących efektach, jakie przyniosły sieci działania promocyjne i PR w minionym roku, skoncentrowane m.in. wokół programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”, a także o rozwoju nowoczesnych narzędzi IT i internetowych, mających usprawniać pracę partnerów ProfiAuto. Podsumowano także pierwsze miesiące działania sieci ProfiAuto Serwis, do której należy już ponad 500 niezależnych warsztatów samochodowych.

 

Sobotni wieczór należał natomiast do partnerów handlowych Moto-Profil. Na uroczystym bankiecie pojawiło się niemal 400 gości. Jeden z największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w Polsce zaprosił uczestników do spektakularnej lokalizacji – Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Nad głowami uczestników konferencji unosiły się zatem najciekawsze egzemplarze samolotów, szybowców i innych podniebnych machin. To, co działo się na scenie było jednak równie interesujące. Intrygującą scenerię organizatorzy podkreślili dodatkowo grą świateł i techniką sceniczną, dopasowaną do lokalizacji i architektury obiektu. Po uroczystej kolacji goście mieli natomiast okazję zobaczyć występ Artura Andrusa, a następnie bawili się podczas koncertu gwiazd. Na scenie pojawił się zespół Patrycji Markowskiej z Przyjaciółmi, w skład którego weszli: Grzegorz Markowski, Robert Gawliński, Baron, Tomson oraz Maciej Maleńczuk. Po koncercie przyszedł czas na część taneczną. Zabawa w rytmie największych przebojów trwała bardzo długo.

Imprezę poprowadziła dziennikarka Patrycja Tomaszczyk-Kindla, a partnerami wydarzenia były marki: ATE, Brembo, Febi Bilstein, Gates, Magneti Marelli, Mann Filter, Monroe, NGK NTK, Philips, Sasic Dolz, Schaeffler Luk Ina Fag Ruville, Tedgum, Tomex, TRW, Valeo, Varta, ZF Sachs Lemforder, Zimmerman

– Konferencje organizowane dla naszych partnerów to co roku jedno z najważniejszych wydarzeń „w życiu” Moto-Profil i ProfiAuto. Mamy wówczas okazję podsumować cały rok działania, zebrać od partnerów cenne opinie i przedstawić nasze kolejne plany. Choć dużo mówiliśmy o tym, że rozwój jest galopujący, a kolejne kwartały mijają jak mrugnięcie oka, jednocześnie – okazało się, że ostatnim czasie udało się nam dokonać bardzo wiele. Jesteśmy pełni energii i wiary w kolejne projekty, które umożliwią nieprzerwany rozwój naszym partnerom – podsumowuje Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia

Zobacz pozostałe aktualności