Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Mocna pozycja Moto-Profilu w zestawieniu „Gazety Finansowej”

12 lipca 2018

Moto-Profil zaznaczył swoją obecność w kolejnym prestiżowym rankingu biznesowym. Spółka zajęła mocną pozycję w zestawieniu "1000 największych firm w Polsce", przygotowanym przez redakcję "Gazety Finansowej".

Właściciel marki ProfiAuto został sklasyfikowany w tegorocznym rankingu na 305. miejscu, wyprzedzając tym samym wielu konkurentów z branży. To już kolejne zestawienie potwierdzające bardzo dobrą kondycję firmy.

– Ostatnie lata to czas intensywnego rozwoju dla Moto-Profil, zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Nasi partnerzy handlowi to już 1400 hurtowni w Polsce i niemal wszystkich krajach europejskich oraz w Azji. Za ich pośrednictwem docieramy do 15 tysięcy serwisów samochodowych. Ze względu na skalę działania, Moto-Profil proponuje partnerom bardzo korzystne warunki współpracy. Wszystko to przekłada się na wyniki finansowe nie tylko naszej firmy, ale także naszych partnerów biznesowych – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Ranking "1000 największych firm w Polsce" opracowywany jest przez redakcję "Gazety Finansowej" od kilkunastu lat. Jego podstawę stanowią dane dotyczące przychodów przedsiębiorstw, a całość uzupełniona jest specjalistycznymi analizami ekspertów branżowych.

Zobacz pozostałe aktualności