Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil z kolejnym awansem na liście największych polskich firm

13 kwietnia 2016

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, wzmocnił swoje miejsce na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W aktualnym rankingu „Rzeczpospolitej” dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa awansował aż o 33 pozycje. To już kolejny wzrost pozycji spółki w tym prestiżowym, biznesowym zestawieniu.

Moto-Profil znalazł się na 345 miejscu na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw 2016, opracowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”. To awans aż o 33 pozycje w porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem. Podczas układania listy uwzględniano dane finansowe, m.in. przychody ze sprzedaży, które w przypadku Moto-Profil wzrosły o niemal 10 procent.

– Cieszymy się, że nasza codzienna praca owocuje w ten sposób. Ranking „Rzeczpospolitej” po raz kolejny pokazał, że biznesowa droga jaką obraliśmy, przynosi rezultaty. Dobrze też, że na liście 500 największych firm znajdują się zarówno producenci samochodów i podzespołów, jak i przedstawiciele rynku aftermarket – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil sp. z o.o.

Lista 500 największych polskich przedsiębiorstw to zestawienie przygotowywane przez redakcję „Rzeczpospolitej” od 18 lat. Jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych rankingów biznesowych.

Zobacz pozostałe aktualności