Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil: historia firmy w grze komputerowej

1 października 2018

Dynamiczna stylistyka, komputerowe wizualizacje i obecność osób reprezentujących najważniejsze fakty z historii firmy – to podstawowe założenia filmu przygotowanego przez Moto-Profil z okazji jubileuszu. Materiał utrzymany jest w konwencji gry, w której „enter” 25 lat temu nacisnął prezes firmy, Piotr Tochowicz.

Głównymi bohaterami filmu są przedstawiciele zarządu oraz pracownicy Moto-Profil, którzy pewnym i dynamicznym krokiem przeprowadzają oglądających przez opowieść o rozwoju i podejmowaniu kolejnych wyzwań. Tłem dla aktorów są animowane, komputerowe wizualizacje, prezentujące kroki milowe w funkcjonowaniu firmy: pierwszą siedzibę, pozyskiwanie kolejnych partnerów handlowych, wejście na zagraniczne rynki, członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach, powstanie marki ProfiAuto, organizację pierwszych targów motoryzacyjnych, powstanie sieci ProfiAuto Serwis, nową siedzibę firmy i jej dalszą rozbudowę, liczne nagrody i wyróżnienia, dynamiczny rozwój systemu dystrybucji i wreszcie 25-lecie dystrybutora.

– Osiągnęliśmy rynkowy sukces między innymi dlatego, że do wielu rzeczy podchodzimy niestandardowo i z dużym dystansem – stąd wybór konwencji gry komputerowej. Przy każdej okazji podkreślamy jednak, że najważniejsi są dla nas ludzie. To oni stanowią wspólny mianownik dla 25 lat, które przeszły do historii i pomysłów, których realizacja wciąż jest przed nami – mówi Bogumił Papierniok, wiceprezes zarządu firmy Moto-Profil.

Premiera filmu miała miejsce 22 września podczas Konferencji Partnerów Handlowych Moto-Profil.

Zobacz pozostałe aktualności