Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil nagrodzony certyfikatem Złoty Płatnik

28 listopada 2018

Firma Moto-Profil otrzymała kolejne biznesowe wyróżnienie. Zachowanie najwyższych standardów płatniczych oraz rzetelność w działaniu przedsiębiorstwa zostały docenione w plebiscycie Złoty Płatnik 2017.

Program Złoty Płatnik zrzesza grono sprawdzonych, rzetelnych kontrahentów, którzy uzyskali w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Podstawą do nadania wyróżnienia jest prowadzony od 15 lat Program Analiz Należności, będący platformą wymiany informacji w zakresie terminowego regulowania zobowiązań finansowych. Kolejne z kryteriów decydujących o przyznaniu certyfikatu to wysoki rating oraz brak aktywnych windykacji.

Otrzymany przez Moto-Profil certyfikat jest przede wszystkim dowodem rzetelności i wiarygodności firmy. Świadczy o terminowości w regulowaniu zobowiązań oraz potwierdza zachowywanie najwyższych standardów płatniczych.

Jak wynika z danych przekazanych przez organizatora plebiscytu, firmę Euler Hermes – lidera w zarządzaniu należnościami – jedynie 6% firm na polskim rynku spełnia warunki Programu Złoty Płatnik.

Zobacz pozostałe aktualności