Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil najlepszym nowym dystrybutorem programu Vivid w 2008 roku

15 października 2008
Moto – Profil najlepszym nowym dystrybutorem programu Vivid w 2008 roku.

Firma Moto – Profil Sp. z o.o. została po raz kolejny doceniona. Tym razem została uhonorowana przez firmę Vivid nagrodą dla najlepszych nowych dystrybutorów 2008 roku.

 
Nagroda została przyznana na podstawie danych o sprzedaży licencji na program WorkshopData firmy Vivid, znany w Polsce pod nazwą MotoSerwis. W ciągu zaledwie roku Moto-Profil zakupił i przekazał w ramach współpracy, partnerom handlowym w użytkowanie ponad 1000 licencji. Jak zwykle, profesjonalne podejście firmy Moto-Profil okazało się nadzwyczaj skuteczne.
 
Dystrybuowany przez Moto-Profil program MotoSerwis, z danymi dostarczanymi przez Vivid, oraz zintegrowany z nim, unikalny katalog Moto-Części, umożliwia niezależnym warsztatom oferowanie bezkonkurencyjnych usług w dziedzinie naprawy i konserwacji dla praktycznie wszystkich modeli samochodów, również tych najnowszych.
 
Produkty firmy Vivid są używane w prawie 30.000 warsztatów w całej Europie.  Idealnie pasują one do misji firmy Moto-Profil, którą jest dostarczanie najwyższej jakości części wraz z niezbędnym „know-how”.
Łatwa obsługa, wygodne wyszukiwanie artykułów i ogromna liczba informacji technicznych to główne atuty wspólnych produktów firm Moto-Profil i Vivid.
 
Narzędzia te dostępne są u Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil jako jedno z kilku rozwiązań informatycznych firmy.

Nagroda firmy Vivid to uznanie i potwierdzenie ważnej roli, jaką odgrywa lojalny i sprawny dystrybutor oraz jego Partnerzy Handlowi na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym.

Zobacz pozostałe aktualności