Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil obchodzi 25-lecie: Konferencja Partnerów Handlowych

20 lipca 2018

Jedyny w swoim rodzaju wieczór, nowoczesna lokalizacja i mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o tym szczególnym spotkaniu. Konferencja Partnerów Handlowych i 25-lecie Moto-Profilu odbędą się w wyjątkowej oprawie. Już 22 września ponad 1000 gości będzie celebrować jubileusz firmy.

Tegoroczna konferencja to jednocześnie czas świętowania 25-lecia spółki. Wśród zaproszonych gości znajdą się przede wszystkim najlepsi partnerzy handlowi Moto-Profilu z kraju i zagranicy oraz pracownicy, którzy od lat dbają o sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa. Wydarzenie będą również wspierać czołowi producenci i dostawcy współpracujący z firmą.

W tym roku Moto-Profil zaprosi partnerów „do siebie” – na Śląsk – gdzie 25 lat temu rozpoczęła się historia firmy. Będzie to okazja do odwiedzenia Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Nowoczesny obiekt, który co roku staje się stolicą motoryzacji podczas targów ProfiAuto Show czy biznesu w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego, będzie można zobaczyć w nietypowej, dedykowanej firmie Moto-Profil odsłonie.

Wyjątkowy wieczór rozpocznie się galą „Filmowe hity 25-lecia na 25-lecie Moto-Profil”. Wachlarz swoich możliwości zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna pod batutą Tomasza Szymusia, a razem z nią zaśpiewają zwycięzcy i finaliści programu The Voice of Poland. Wśród atrakcji zaplanowano także występ kabaretu Hrabi oraz międzypokoleniowy koncert: Bracia i Krzysztof Cugowski z zespołem. Na zakończenie w muzyczną podróż 25-lecia zabierze gości Hirek Wrona. Całość wydarzenia poprowadzi Maciej Orłoś.

Partnerstwo i lojalność to fundamenty, na których Moto-Profil opiera swoją działalność niezmiennie od 25 lat. Tegoroczna konferencja ma więc dla nas szczególne znaczenie – do tej pory są z nami partnerzy handlowi i pracownicy, z którymi te wartości tworzyliśmy. Podczas wrześniowego spotkania zaprezentujemy kierunek rozwoju firmy na kolejne lata, ale przede wszystkim w towarzystwie przyjaciół spędzimy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i jedynych w swoim rodzaju atrakcji – podkreśla Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Wrześniowa konferencja to nie jedyna okazja do świętowania jubileuszu Moto-Profilu. Z myślą o swoich partnerach biznesowych firma wraz z wybranymi dostawcami przygotowała także m.in. promocję sprzedażową „25+1 samochodów na 25-lecie”, w której łączna wartość nagród to niemal 1,3 miliona złotych. Można w niej brać udział do 30 września.

Zobacz pozostałe aktualności