Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

MOTO-PROFIL w rankingu "Rzeczpospolitej"

28 kwietnia 2017

Firma Moto-Profil odnotowała kolejny znaczący wzrost na liście największych polskich firm opracowanej przez „Rzeczpospolitą”. Właściciel marki ProfiAuto i członek grupy TEMOT International uplasował się na 308. miejscu w Polsce i 24. w regionie.

Co roku na bazie składanych deklaracji PIT, redakcja dziennika „Rzeczpospolita” przygotowuje zestawienie 500 największych polskich przedsiębiorstw. Pod uwagę brane są głównie dane finansowe każdej z firm. Dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa jest obecny na liście od kilku lat. Niemniej jednak w porównaniu do ubiegłorocznej edycji rankingu zanotował jeden z największych wzrostów - z 345. miejsca na 308. Awans jest efektem wzrostu wyników finansowych firmy.

–Kolejny rok ze znaczącym wzrostem w rankingu największych polskich firm dowodzi, że obrana przez nas strategia biznesowa jest słuszna – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil Sp. z o.o. – Dobre wyniki motywują nas również do jeszcze intensywniejszej pracy, która miejmy nadzieję, zaowocuje następnym „skokiem” w przyszłym roku – dodaje.

To kolejne wyróżnienie dla firmy Moto-Profil. W lutym br. otrzymała „Diament Forbesa” za jeden z największych przeciętnych rocznych wzrostów wartości. Przedsiębiorstwo obecnie działa na rynkach: polskim, czeskim, słowackim, niemieckim, litewskim, łotewskim, ukraińskim, węgierskim, rumuńskim, włoskim i fińskim. Współpracuje z 1300 partnerami handlowymi.

Zobacz pozostałe aktualności