Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Moto-Profil wprowadza do oferty produkty Continental

30 sierpnia 2021

Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz osprzętu do silników dla samochodów osobowych i użytkowych o kolejne komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych - firmy Continental.

Koncern Continental AG to obecnie jeden z liderów w produkcji części motoryzacyjnych na pierwszy montaż oraz rynek aftermarket, zatrudniający około 200 000 pracowników w ponad 50 krajach. Dział firmy – ContiTech, jest natomiast jednym z czołowych dostawców gumowych produktów technicznych oraz specjalistą w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych. Od trzech dekad opracowuje i produkuje części funkcjonalne, komponenty i systemy dla branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, górnictwa oraz wielu innych gałęzi przemysłu.

Dotychczas w katalogu części firmy Moto-Profil, właściciela marki ProfiAuto, znajdowało się ponad osiem i pół miliona części i akcesoriów motoryzacyjnych 650-ciu wiodących dostawców. Produkty ContiTech poszerzają ten asortyment o kolejne 3500 referencji. Od sierpnia 2021 r. w ofercie Moto-Profilu znajdują się następujące produkty marki ContiTech:

  •          koła pasowe,
  •         paski rozrządu,
  •         paski klinowe i wielorowkowe,
  •         pompy wody,
  •         zestawy paska klinowego, wielorowkowego,
  •         zestawy paska rozrządu,
  •         zestawy paska rozrządu z pompą wody.

- Dzięki rozwinięciu współpracy z firmą Continental nasi partnerzy biznesowi zyskują możliwość montażu najwyższej jakości części jednego z liderów rynku aftermarket – uznanej firmy z ponad stuletnią historią. To kolejny krok w  strategii rozwoju Moto-Profil, która zakłada poszerzanie katalogu każdego roku zarówno o komponenty globalnych dostawców, jak i naszej marki własnej – ProfiPower – mówi Adam Kapek, wiceprezes Moto-Profil.

 

 

Continental_082021.jpg

 

Zobacz pozostałe aktualności