Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Motoryzacyjna wizja wyróżniona nagrodą im. Piotra Tochowicza

13 czerwca 2019

W maju w Barcelonie odbyła się uroczysta gala 25-lecia Temot International. W obchodach wzięło udział ponad 400 gości, wśród nich przede wszystkim przedstawiciele członków zrzeszenia. Podczas wydarzenia po raz pierwszy została przyznana nagroda imienia Piotra Tochowicza – jednego z założycieli firmy Moto-Profil. To wyróżnienie dla młodych wizjonerów z branży aftermarket.

Temot International jest jedną z największych, niezależnych, międzynarodowych organizacji zrzeszających dystrybutorów części zamiennych. W jej skład wchodzi niemal 80 akcjonariuszy działających w 87 krajach na całym świecie. Aktywnym członkiem grupy od 2002 roku jest firma Moto-Profil.
Piotr Tochowicz, jeden z założycieli firmy Moto-Profil, przez wiele lat pełnił funkcję najpierw przewodniczącego, a następnie członka rady nadzorczej Temotu. Pierwszą nagrodę jego imienia otrzymał Bjarni Ingimar Júlíusson z Islandii, zawodowo zajmujący się tworzeniem oprogramowania komputerowego dla branży aftermarket. Kapituła składająca się z członków rady nadzorczej Temotu oraz zaproszonych przedstawicieli dostawców doceniła jego postawę, przyszłościowe myślenie i zaangażowanie we wszystkie nowe technologie powstające w ramach rynku automotive.
– To dla mnie wielki zaszczyt otrzymać nagrodę imienia Piotra Tochowicza za innowacyjność działań w imieniu swoim oraz firm Clicksale i Stilling podczas dorocznego spotkania Temot International w Barcelonie – napisał na swoim profilu Bjarni Ingimar Júlíusson, zdobywca wyróżnienia.
– Innowacyjność, wizja i nowoczesne technologie to elementy, które były dla Piotra bardzo ważne i znajdowały odzwierciedlenie w jego działalności biznesowej. Nagroda, przyznana przez międzynarodowe gremium, jest doskonałym uhonorowaniem jego pamięci i akcentuje idee, które kontynuujemy – mówi Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.
Nagroda dla młodych wizjonerów branży będzie miała charakter cykliczny. O jej przyznaniu będzie decydowała dedykowana kapituła.
 

Zobacz pozostałe aktualności