Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

"Nadchodzą dla nas złote czasy"

14 października 2009

Tak w swoim barwnym i multimedialnym przemówieniu zapewniał Prezes Zarządu firmy Moto – Profil, Pan Piotr Tochowicz. Wystąpienie Prezesa otwierało konferencję Partnerów Handlowych Moto – Profilu, która odbyła się w miniony weekend w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Tytułowe złote czasy dla branży zajmującej się sprzedażą części zamiennych spowodowane są wyraźnym wzrostem w siłę tzw. „aftermarketu”. Słowa Prezesa Tochowicza przyjęto bardzo entuzjastycznie. Prezes podziękował partnerom handlowym za lojalność
i zaangażowanie. Wiele ciepłych słów padło również pod adresem dostawców firmy Moto – Profil oraz Zrzeszenia dystrybutorów części zamiennych TEMOT International. 

Drugą połowę wieczoru zdominowała rozrywka na najwyższym poziomie. Pierwszy na scenie pojawił się Jerzy Kryszak, który udowodnił, że bezapelacyjnie znajduje się w czołówce kabaretowej ekstraklasy. Po tym występie przyszedł czas na muzyczną gwiazdę wieczoru  - zespół Bajm. Grupa nie zawiodła publiczności prezentując wszystkie swoje największe przeboje, jak również najnowszy repertuar. Naturalnie nie obyło się bez bisów. Podsumowując, konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto – Profil dla wszystkich uczestników okazała się doskonałą okazją do spotkania w miłym gronie, oraz wymiany biznesowych doświadczeń.


Galeria 
/wydarzenia/2009/zjazd/

Zobacz pozostałe aktualności