Nowe katalogi on-line

13 stycznia 2009

Katalogi on-line:
Szanowni Klienci,
Zapraszamy do korzystania z katalogów produktów i narzędzi w wersji elektronicznej wiodących firm w branży motoryzacyjnej. Katalogi dostępne są na:
www.moto-profil.pl - w zakładce Katalogi on-line.

Informujemy o nowych katalogach firmy Vigor i Compac.

Katalogi on-line to wygoda i dostępność 24h na dobę!

Sprawdź i korzystaj!



 

 

Dział Rozwoju Rynku

 Andrzej Łebkowski - dyrektor handlowy; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
 Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 002hitnarowicz@moto-profil.pl
 Piotr Koper - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
 Roman Mazurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
 Wojciech Prażuch - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
 Dariusz Pająk - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
 Igor Wiszniewski - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
 Sebastian Krzyżowski - przedstawiciel handlowy; +48 662 276 647 krzyzowski@moto-profil.pl
 Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 Leon Koperski - przedstawiciel handlowy; +48 662 276 628 koperski@moto-profil.pl
 Marcin Barczyk - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 016 barczyk@moto-profil.pl

Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik - kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl

Szczegółowe informacje
 Dział Wyposażenia Warsztatów Samochodowych; +48 32 604 10 30 wyposazenie@moto-profil.pl

Zobacz pozostałe aktualności