Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Nowe sposoby wyszukiwania olejów w katalogu ProfiAuto

3 kwietnia 2020

Nowe, prostsze możliwości dobierania olejów. Użytkownicy katalogu ProfiAuto zyskali kolejne opcje wyszukiwania po lepkości i normach producentów. Wybór konkretnych produktów jest teraz jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom, intuicyjny i precyzyjny.

 

Nowości w wyszukiwarce olejowej

 

Oleje samochodowe i specjalistyczne to obszerna, bardzo zróżnicowana kategoria produktowa. Są one wyszukiwane z dużą częstotliwością przez wszystkich użytkowników: hurtowników, sprzedawców i mechaników. Przekłada się to na mnogość sposobów doboru. Teraz jest to możliwe zarówno pod kątem lepkości oleju, jak i po normach określonych przez producentów pojazdów. Wyszukiwanie jest szybsze i prostsze.

 

- Po zaledwie trzech kliknięciach użytkownik otrzymuje informacje o dostępnych produktach. Jeżeli dany olej chwilowo jest niedostępny, to zostanie on zaciemniony na szaro, aby wyniki wyszukiwania były jak najbardziej precyzyjne i aktualne. Z możliwości doboru oleju według norm określonych przez producentów pojazdów użytkownicy mogą skorzystać poprzez otwarcie zakładki „Normy olejowe”. Tam uzyskają dostęp do tabeli bieżących i najważniejszych danych, uporządkowanych według marek pojazdów – mówi Mikołaj Gładki, kierownik pionu danych katalogowych Moto-Profil.

 

Nowe funkcje wyszukiwarki uwzględniają także oleje specjalistyczne, które można znaleźć na podstawie numerów OE producentów pojazdu. Wyszukiwania można dokonywać także według norm ACEA. Bazy danych dotyczące wszystkich olejów są aktualizowane na bieżąco. Wprowadzanie zmian w wyszukiwarce olejów to wyjście naprzeciw potrzebom użytkowników. Każdego dnia z katalogu wyszukiwania korzysta kilkanaście tysięcy osób, które wprowadzają ponad 100 tysięcy różnych zapytań. Bardzo ważne jest, aby dostępne wyniki były jak najbardziej precyzyjne, ale także posortowane w poprawny i czytelny sposób. Dlatego też katalog ProfiAuto jest na bieżąco rozwijany, a jego możliwości - udoskonalane.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami katalogu:
https://www.youtube.com/watch?v=h2g7wLYWsEU&feature=youtu.be

Zobacz pozostałe aktualności