PRO - Podnieś poprzeczkę swoich wymagań

20 kwietnia 2009

 

Oferta ważna od 20 kwietnia do 30 maja 2009 r.

NARZĘDZIA SERII PRO, Grupa Atlas Copco

Zamów bezpłatne klucze na testy
Sprawdź i poczuj - jak lekka może być praca...
 
Wśród klientów, którzy wezmą udział w akcji do rozlosowania atrakcyjne nagrody PRO!

 

Dział Rozwoju Rynku
 Andrzej Łebkowski - dyrektor handlowy; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
 Albert Rączka - zastępca dyrektora ds. handlowych; +48 696 08 81 64 raczka@moto-profil.pl
 Jerzy Balwierz - kierownik regionu; +48 606 330 016 balwierz@moto-profil.pl
 Janusz Hitnarowicz - kierownik regionu; +48 606 330 002 hitnarowicz@moto-profil.pl
 Piotr Koper - kierownik regionu; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
 Roman Mazurek - kierownik regionu; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
 Dariusz Pająk - kierownik regionu; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
 Igor Wiszniewski - kierownik regionu; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
 Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 Piotr Wójcik - przedstawiciel handlowy; +48 662 276 628 wojcik@moto-profil.pl 



Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik - kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl

Opiekun Produktu
 Dział Wyposażenia Warsztatów Samochodowych - opiekun produktu; +48 32 604 10 47 wyposazenie@moto-profil.pl

Zobacz pozostałe aktualności