Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Profiauto.pl profesjonalny portal zmotoryzowanych

2 lutego 2009
ProfiAutoProfiauto.pl profesjonalny portal zmotoryzowanych

Wystartował portal profiauto.pl, serwis ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni motoryzacyjnych ProfiAuto. To nowoczesny, multimedialny portal dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej jak
i wielbicieli czterech kółek.


Głównym zadaniem serwisu jest informowanie klientów, za pomocą interaktywnej mapy kraju, o lokalizacji najbliższych sklepów, hurtowni oraz warsztatów, wchodzących w skład sieci ProfiAuto. Zawarte w nim informacje podzielono w tematyczne działy: promocje, wydarzenia, porady, do pobrania.

Mocną stroną portalu są fachowe porady dla mechaników i kierowców, szczegółowe informacje o profesjonalnym oprogramowaniu dla sklepów i warsztatów samochodowych. W serwisie można uzyskać wszystkie przydatne branżowe informacje m.in. o: targach, relacjach z organizowanych przez lokalnych partnerów ProfiAuto imprez, a także o aktualnych promocjach, a nawet cenach walut.

Sieć ProfiAuto to wyselekcjonowane najlepsze hurtownie, sklepy i warsztaty motoryzacyjne w całej Polsce, gwarantujące najwyższą jakość obsługi i korzystne ceny.
ProfiAuto to także wydarzenia motoryzacyjne: ProfiAuto Show Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń, Pikniki ProfiAuto oraz Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych.
Szczegóły na www.profiauto.pl .

Zobacz pozostałe aktualności