Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Promocja Brembo rozstrzygnięta: samochody pojechały do partnerów

20 czerwca 2019

Trzy samochody i kilkadziesiąt wycieczek do Grecji – to pula nagród wręczonych partnerom handlowym firmy Moto-Profil w ramach promocji Brembo. Gratyfikacja zwycięzców odbyła się 8 czerwca podczas ProfiAuto Show 2019.

W pierwszy dzień targów przedstawiciele firm Moto-Profil oraz Brembo nagrodzili partnerów handlowych, którzy od listopada do końca kwietnia 2019 r. dokonali zakupu produktów Brembo o najwyższej zsumowanej wartości. Klienci, którzy znaleźli się na podium, otrzymali specjalne, wartościowe nagrody – samochody Opel Crossland X Enjoy. Zwycięzcami promocji zostali przedstawiciele firm: MROAUTO, Auto Części Lipiec oraz Rall i to właśnie oni odjechali sprzed Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach nowymi autami. Na partnerów handlowych, którzy zajęli dalsze miejsca, czekały tygodniowe wyjazdy do Grecji. Wręczenie nagród było jednym z elementów tegorocznych międzynarodowych targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show.

Możliwość uhonorowania zwycięzców promocji podczas targów w Katowicach, do których przygotowujemy się praktycznie przez cały rok, była dla nas ogromną przyjemnością. Kilka samochodów i kilkadziesiąt wycieczek powędrowało do najbardziej zaangażowanych w zakupy klientów. Nagrody to forma gratyfikacji za zaufanie, którym obdarzyli nas partnerzy handlowi – podsumowuje Ireneusz Pawłowski, specjalista ds. marketingu w firmie Brembo.

Informacje o trwających promocjach dostępne są na stronie:

https://moto-profil.pl/strefa-klienta/promocje.

 

Zobacz pozostałe aktualności