Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Szkolenia online – innowacyjność i wygoda

22 maja 2020

Szkolenia online w ofercie Moto-Profil to nowoczesne i przyjazne dla użytkowników rozwiązanie. Zostały opracowane przez specjalistów reprezentujących największe marki motoryzacyjne. Dotyczą najważniejszych zagadnień branżowych – zarówno nowości produktowych, jak i kluczowych dla bieżącej pracy procesów. Przygotowano je z myślą o mechanikach i specjalistach z branży pragnących poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.

Stały rozwój to konieczność w branży motoryzacyjnej. Innowacyjne narzędzia pozwalają pogodzić zdobywanie wiedzy z wygodą i bezpieczeństwem. Umożliwiają naukę w dogodnym dla użytkownika miejscu i czasie, 24 godziny na dobę, za pośrednictwem przyjaznych prezentacji, webinarów czy modułów szkoleniowych.

Dodatkowe opcje związane ze szkoleniami online znajdującymi się w ofercie Moto-Profil to m.in. możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów, sprawdzenia wiedzy w testach czy konsultacji ze specjalistami.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi szkoleniami (https://moto-profil.pl/strefa-klienta/szkolenia/szkolenia-online). Ich lista jest na bieżąco rozbudowywana. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu pod adresem szkolenia@moto-profil.pl.

 

Zobacz pozostałe aktualności