Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Temot International nagradza Moto-Profil

6 października 2017

Temot International nagradza Moto-Profil

Moto-Profil, wieloletni członek grupy Temot International, został uznany za „Najlepszego Udziałowca 2016 roku” w kategorii „Samochody osobowe”. Wręczenie statuetki i dyplomu odbyło się podczas konferencji Temot International w Budapeszcie.

Wybierając najlepszego udziałowca minionego roku kierowano się następującymi aspektami: skonsolidowanym wzrostem poziomu zakupów, biegłością w zakresie marketingu, reklamy i kwestii technicznych, a także pozycją firm zajmowaną na rodzimych rynkach i innowacyjnością wdrażanych projektów.

- Otrzymany przez Moto-Profil tytuł ”Najlepszego Udziałowca 2016 roku” w kategorii „Samochody Osobowe” stanowi uhonorowanie wszystkich działań podjętych przez naszą firmę w minionym roku. Cieszy nas, że realizacja wieloletniej strategii oraz wdrażanie nowych, często mogłoby się wydawać ryzykownych projektów, widoczna i wyróżniana jest również za granicą, na tle wielu innych, fantastycznie funkcjonujących udziałowców grupy Temot International – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu firmy Moto-Profil.

Moto-Profil, jako członek Temot International, aktywnie uczestniczy we wszystkich działaniach zrzeszenia oraz ma swoich przedstawicieli we wszystkich komisjach grupy. Jak podkreślają przedstawiciele Moto-Profilu, nagroda przyznana firmie przez Temot International jest przede wszystkim motorem napędowym do podejmowania kolejnych, wyjątkowych wyzwań.

7I3A1441s.jpgCertyfikat-Temot_s.jpg

 

 

Zobacz pozostałe aktualności