Wózki narzędziowe firmy Vigor

9 lutego 2009

 

V1252 - 1202 zł netto*
Wózek warsztatowy z 5 szufladami
V1252, EAN 4047728012522
• Centralne zamykanie (bez kłódki)
• W bocznych ściankach perforacja do zawieszenia różnych akcesoriów.
• Blat pokryty tworzywem
• 5 wysuwanych całkowicie szuflad
• Waga: 49 kg, pusty
• Ładowność każdej z szuflad: 20 kg
• 3 szuflady: 521 x 342 x 112 mm
• 2 szuflady: 521 x 342 x 168 mm
• Wymiary: Wys. 930 x Szer. 700 x Głęb. 500
• Łatwe manewrowanie
• Malowany proszkowo

V1399 - 1262 zł netto*
Wózek warsztatowy z 6 szufladami V1399, EAN 4047728013994
• 6 wysuwanych całkowicie szuflad
• Waga: 51 kg, pusty
• • Ładowność każdej z szuflad: 20 kg
• 6 szuflad: 521 x 342 x 112 mm
• Wymiary: Wys. 930 x Szer. 700 x Głęb. 500
• Łatwe manewrowanie.
• Malowany proszkowo

*sugerowana cena dla mechaników.
Wg. kursu euro z dnia 9.02.2009 r.
Od podanych cen przysługują rabaty

Sprawdź inne produkty firmy Vigor na www.moto-profil.pl - w zakładce katalogi on-line.


 

Dział Rozwoju Rynku
 Andrzej Łebkowski - dyrektor handlowy; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
 Albert Rączka - zastępca dyrektora ds. handlowych; +48 696 08 81 64 raczka@moto-profil.pl
 Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 002hitnarowicz@moto-profil.pl
 Piotr Koper - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
 Roman Mazurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
 Wojciech Prażuch - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
 Dariusz Pająk - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
 Igor Wiszniewski - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
 Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 Marcin Barczyk - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 016 barczyk@moto-profil.pl

Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik - kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl

Szczegółowe informacje
 Dział Wyposażenia Warsztatów Samochodowych; +48 32 604 10 30 wyposazenie@moto-profil.pl

Zobacz pozostałe aktualności