Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Zaktualizowany katalog ProfiAuto

30 marca 2017

Informujemy o aktualizacji katalogu ProfiAuto do wersji 4.9.10., w tym aktualizacji pod kątem wyszukiwania podzespołów poprzez numer VIN.

Nowa odsłona katalogu to przede wszystkim: możliwość obsługi dużych ilości artykułów w koszyku, widoczność uwag na podglądzie zamówienia czy dodanie informacji o danych technicznych pojazdu.

Katalog został także udoskonalony pod kątem wyszukiwania części poprzez wpisanie numeru VIN pojazdu, szczególnie w obrębie pojazdów z grupy VAG.

Katalog ProfiAuto przeznaczony jest dla partnerów marki. Jedną z jego funkcjonalności jest możliwość doboru części za pomocą numeru VIN. Korzystanie z tego rozwiązania jest proste i intuicyjne - po wpisaniu numeru VIN system odnajduje w bazie konkretny pojazd o danym numerze, co sprawia, że użytkownik otrzymuje jednostkowy wynik, a nie tylko listę pojazdów z pewnego zakresu numerów. Dzięki wykorzystaniu aktywnej grafiki, klient wybiera interesującą go część, uzyskując jednocześnie informację o numerze OE. Ostatnim krokiem jest dobór podzespołu, dokonany za pomocą bazy numerów OE.

Wprowadzone aktualizacje nie wymagają żadnych dodatkowych działań z Państwa strony.

Zapraszamy do korzystania z możliwości, jakie oferuje katalog ProfiAuto.

Zobacz pozostałe aktualności