Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Zmiana w zarządzie Moto-Profil

2 października 2020

Bogumił Papierniok przestaje pełnić funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu Moto-Profil oraz pracować na rzecz spółki Moto-Profil i sieci ProfiAuto.

– U podstaw tej wspólnej decyzji leży przekonanie o potrzebie pójścia w tym momencie swoimi drogami. Jest to działanie przemyślane i podjęte w atmosferze wzajemnego szacunku oraz zrozumienia swoich wizji rozwoju. Przez lata swojej pracy Pan Bogumił Papierniok wniósł nieoceniony wkład w rozwój wszystkich naszych projektów – informuje zarząd Moto-Profil.

Bogumił Papierniok pracował w strukturach chorzowskiego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych od 1993 roku, pełniąc m.in. funkcję dyrektora zarządzającego, wiceprezesa i członka zarządu.

– Każda droga gdzieś się kończy. Moja podróż z Moto-Profilem również dobiegła końca. Wszystko, czego się nauczyłem w tym czasie, zawdzięczam ludziom, jakich spotkałem na swojej drodze. Dziękuje za cenne doświadczenia i wsparcie. Teraz nadszedł czas, aby pójść nieco inną ścieżką uzupełnia Bogumił Papierniok.

Zobacz pozostałe aktualności