Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Moto-Profil z wyróżnieniem Digital Finance Award

16 maja 2019

Spółka Moto-Profil została laureatem prestiżowego wyróżnienia, przyznawanego przedsiębiorstwom, które w dziedzinie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i nowoczesne technologie. W tegorocznej edycji Digital Finance Award nagrodzono jedynie dwie polskie firmy.

6,7 miliona referencji w Katalogu ProfiAuto

18 kwietnia 2019

Części i akcesoria samochodowe renomowanych, światowych producentów. 6,7 miliona referencji oraz ponad 76 tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości ułatwiających dobór produktów. Dysponujemy jednym z najlepszych katalogów części i akcesoriów samochodowych – poznaj jego zalety.

Plany ProfiAuto na kolejne kwartały 2019

26 marca 2019

Dynamiczny rozwój sieci, bardzo dobre wyniki finansowe i ambitne plany na kolejne kwartały – ProfiAuto nie zwalnia tempa. Najbliższe miesiące to m.in. ekspansja projektu ProfiAuto Serwis, spektakularne eventy, inwestycje w nowoczesne technologie oraz narzędzia dające partnerom solidne podstawy do dalszego rozwoju biznesowego.

Zmiany w zarządzie Moto-Profil

20 marca 2019

Walne zgromadzenie wspólników Moto-Profil Sp. z o.o. podjęło decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Są one konsekwencją śmierci Pana Piotra Tochowicza, prezesa zarządu.

Podziękowanie

11 marca 2019

Wszystkim, którzy w tych trudnych chwilach dzielili z nami smutek i wzięli udział w ceremonii pogrzebowej Piotra Tochowicza - współtwórcy i Prezesa Zarządu Moto-Profil Sp. z o. o. dziękujemy za tak liczne przybycie i obecność razem z nami.

Pogrzeb Prezesa Piotra Tochowicza

5 marca 2019

Z wielkim bólem i w poczuciu ogromnej straty żegnamy Piotra Tochowicza, współtwórcę i Prezesa Zarządu Moto-Profil Sp. z o.o., charyzmatycznego lidera, lojalnego przyjaciela, człowieka honoru.

Komunikat

1 marca 2019

Z wielkim żalem informujemy, że 1 marca 2019 r. zmarł Pan Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil. To dla nas wszystkich ogromna strata. Pogrążeni w smutku zarząd i pracownicy naszej firmy są myślami z Rodziną Pana Piotra.

ProfiAuto rozwija program ekoPROFIT

10 stycznia 2019

Zapewnienie bezpieczeństwa, działalności zgodnej z przepisami i standardu obsługi klienta – to podstawowe założenia programu ekoPROFIT rozwijanego przez ProfiAuto. W jego ramach warsztaty należące do sieci mogą skorzystać z usługi odbioru odpadów oraz towarzyszących jej udogodnień.