Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Pierwsze atrakcje ProfiAuto Show 2019 potwierdzone

9 stycznia 2019

Napędzane Pasją – to hasło przewodnie tegorocznych targów ProfiAuto Show (Katowice, 8-9 czerwca 2019). Wśród pierwszych potwierdzonych szczegółów 16. edycji wydarzenia są: Strefa Warsztatowa dla mechaników i pasjonatów technologii, prezentacja idealnego serwisu samochodowego, rywalizacja o Puchar Mechanika i atrakcje dla miłośników adrenaliny.

Finał akcji Szlachetna Paczka 2018

10 grudnia 2018

Coroczne przygotowywanie przez nas Szlachetnej Paczki to już tradycja – ucząca współpracy, pokazująca, jak ważna jest pomoc potrzebującym oraz wzmacniająca wewnątrzfirmowe więzi. W tym roku, dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu, przygotowaliśmy kilkadziesiąt paczek dla pani Anety – mamy Klaudii, Martyny i Alana – sprawiając, że nadchodzące święta będą dla tej rodziny wyjątkowe.

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

9 listopada 2018

Znana jest już data kolejnych, międzynarodowych targów ProfiAuto Show, które co roku przyciągają do Katowic dziesiątki tysięcy specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji. W 2019 roku wydarzenie dla profesjonalistów, połączone z widowiskowymi atrakcjami, zaplanowano w dniach 8-9 czerwca. To już 16. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.

Moto-Profil wśród największych polskich firm prywatnych 2018

26 października 2018

Spółka Moto-Profil została sklasyfikowana na liście największych polskich firm prywatnych opracowanej przez tygodnik „Forbes”. To kolejne prestiżowe zestawienie w tym roku uwzględniające dynamiczny rozwój jednego z największych polskich dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych.