Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

25 października 2018

Jako członek Stowarzyszenia Dystrybutorów i Części Motoryzacyjnych, zapraszamy na XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. Największe tego typu branżowe wydarzenie odbędzie się 7 i 8 listopada w Warszawie.

Moto-Profil: historia firmy w grze komputerowej

1 października 2018

Dynamiczna stylistyka, komputerowe wizualizacje i obecność osób reprezentujących najważniejsze fakty z historii firmy – to podstawowe założenia filmu przygotowanego przez Moto-Profil z okazji jubileuszu. Materiał utrzymany jest w konwencji gry, w której „enter” 25 lat temu nacisnął prezes firmy, Piotr Tochowicz.

Jubileuszowe konferencje Moto-Profil i ProfiAuto

26 września 2018

Uhonorowanie jubileuszu 25-lecia firmy Moto-Profil i 10-lecia marki ProfiAuto, podsumowanie owocnego roku i przekazanie partnerom planów na najbliższą, intensywną przyszłość – to najważniejsze założenia tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz spotkania partnerów ProfiAuto.

Moto-Profil podsumowuje 15 edycji ProfiAuto Show

12 września 2018

Ponad 420 000 gości, blisko 210 godzin atrakcji łącznie w trakcie wszystkich dotychczasowych edycji ProfiAuto Show i 4-krotne powiększenie powierzchni targowej na przestrzeni 15 lat. Moto-Profil przygotował statystyki pokazujące rozwój największej tego typu imprezy motoryzacyjnej w Polsce południowej. – Targi są bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla firmy, jak i jej partnerów handlowych – podkreślają przedstawiciele spółki.

Moto-Profil obchodzi 25-lecie: Konferencja Partnerów Handlowych

20 lipca 2018

Jedyny w swoim rodzaju wieczór, nowoczesna lokalizacja i mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o tym szczególnym spotkaniu. Konferencja Partnerów Handlowych i 25-lecie Moto-Profilu odbędą się w wyjątkowej oprawie. Już 22 września ponad 1000 gości będzie celebrować jubileusz firmy.

Awans Moto-Profil na liście największych polskich firm

29 czerwca 2018

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, po raz kolejny wzmocnił swoją pozycję na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W jubileuszowym, 20. rankingu „Rzeczpospolitej”, dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych awansował aż o 33 miejsca.

Targowy rekord: ProfiAuto Show 2018 za nami

26 czerwca 2018

Aż 150 wystawców, dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i 40 tysięcy gości, z których niemal 1/4 to mechanicy – jubileuszowa, 15. edycja największych targów motoryzacyjnych na Śląsku była rekordowa pod wieloma względami. Podczas ProfiAuto Show 2018 można było przede wszystkim poczuć przyspieszenie, z jakim rozwija się branża motoryzacyjna.

Szkolenia dla specjalistów podczas ProfiAuto Show

8 czerwca 2018

Piętnasta edycja targów ProfiAuto Show już w ten weekend (23-24 czerwca) przyciągnie przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji do centrum Katowic. Jak co roku organizatorzy zaplanowali targowe wydarzenia tak, aby zarówno jedni, jak i drudzy znaleźli podczas wydarzenia coś dla siebie. Na specjalistów czekają m.in. interesujące szkolenia, pokazy najnowszych urządzeń w „Strefie Mechanika”, a także konkursy z cennymi nagrodami.