Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Aktualności

Moto-Profil wysoko na nowej liście Forbesa

9 listopada 2017

66. pozycję zajął Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, w rankingu „100 Największych Polskich Firm Prywatnych”. Zestawienie przygotowane przez redakcję polskiej edycji „Forbesa” porównuje spółki nie pod względem przychodów, jak inne popularne rankingi, ale ogólnej wartości przedsiębiorstwa.

Rekordowy rok Moto-Profil i nowe projekty w ProfiAuto

8 listopada 2017

Wysoki wzrost przychodów firmy Moto-Profil, aktywność jej partnerów handlowych na lokalnych rynkach i poza granicami kraju, cyfrowa przyszłość marki ProfiAuto oraz poszerzające się grono jej wyjątkowych ambasadorów – to główne wątki poruszane w trakcie minionej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil.

Temot International nagradza Moto-Profil

6 października 2017

Moto-Profil, wieloletni członek grupy Temot International, został uznany za „Najlepszego Udziałowca 2016 roku” w kategorii „Samochody osobowe”. Wręczenie statuetki i dyplomu odbyło się podczas konferencji Temot International w Budapeszcie.

Powiększony magazyn Moto-Profilu

18 września 2017

45 tys. m2 powierzchni magazynowej o wartości 60 000 000 euro. 250 markowych dostawców, 15 000 serwisów zaopatrywanych przez naszych partnerów, 1300 hurtowni zaopatrywanych w Polsce i za granicą. 98% zamówień realizowanych drogą elektroniczną.

Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

14 września 2017

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w dopasowywaniu narzędzi, identycznie, jak ma to miejsce w przypadku części samochodowych.

ProfiAuto wraca do TVN Turbo

28 sierpnia 2017

100 tysięcy – aż tylu widzów zasiadało średnio przed telewizorami, aby obejrzeć kolejne odcinki „Projektu Warsztat”. Ekipa programu po raz kolejny wyruszy w Polskę, by zmieniać oblicze polskich warsztatów samochodowych. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 2 września, o godz. 10.30 na antenie TVN Turbo.

Nowe badania ankietowe polskich kierowców

18 sierpnia 2017

Raczej nie dbamy o ustawienie świateł i nie sprawdzamy stanu naszych opon, ale za to bardzo często myjemy karoserię – takie są pierwsze wnioski z wielkiego sondażu przeprowadzonego przez ProfiAuto wśród właścicieli używanych samochodów. Dotychczas wypełniono ponad 1200 ankiet.

Rekordowe targi ProfiAuto Show

5 czerwca 2017

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

MOTO-PROFIL w rankingu "Rzeczpospolitej"

28 kwietnia 2017

Firma Moto-Profil odnotowała kolejny znaczący wzrost na liście największych polskich firm opracowanej przez „Rzeczpospolitą”. Właściciel marki ProfiAuto i członek grupy TEMOT International uplasował się na 308. miejscu w Polsce i 24. w regionie.