Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Centrum prasowe

Najnowsze informacje

Nowe funkcje wyszukiwania w katalogu ProfiAuto

Przełomowe zmiany w katalogu ProfiAuto – użytkownicy zyskali nowe opcje wyszukiwania produktów. Wybór konkretnych towarów jest teraz jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom i precyzyjny. Części i produkty można znaleźć m.in. po frazie lub elemencie nazwy.

Targi ProfiAuto Show odbędą się w 2021 roku

Szanowni Państwo, spółka Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, informuje o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia, zgodnie z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach, bazującą na analizie aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Targi miały się odbyć w Katowicach w dniach 30-31 maja 2020 roku.


Media o nas

Finał Wielkiej promocji Zimmermanna

Źródło: motofaktor.pl; 29 lutego 2020

26 lutego br. w siedzibie Moto-Profil odbyło się wręczenie nagród w ramach "Wielkiej promocji Zimmermanna".W ramach akcji “Wielka promocja Zimmermanna” uczestnicy musieli wykazać się jak największym zakupem części tego producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe.

Moto-Profil w rankingu

Źródło: przegladoponiarski.pl; 12 lutego 2020

Firma Moto-Profil zamknęła 2019 rok awansem w kolejnym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na "Liście 2000" przygotowanej przez redakcję "Rzeczpospolitej", notując skok aż o 29 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją.

Zobacz pozostałe artykuły


Kontakt dla mediów

Natalia Piskorz - PR manager
kom. +48 735 995 945
tel. +48 32 714 37 29
email: natalia.piskorz@moto-profil.pl