Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Centrum prasowe

Najnowsze informacje

Moto-Profil bezpośrednim partnerem handlowym Castrol

Firmy Moto-Profil oraz Castrol podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego Moto-Profil stał się bezpośrednim partnerem handlowym marki Castrol. Niesie ono szereg korzyści dla klientów Moto-Profilu, którzy zyskają m.in. dostęp do specjalistycznych referencji.

Wirtualna rzeczywistość w szkołach mechanicznych

W ostatnich miesiącach niemal 200 młodych mechaników ze Śląska po raz pierwszy uczyło się swojego fachu poprzez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości (VR). Marka ProfiAuto, firma VRTechnology oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zakończyły pilotaż pionierskiego projektu, podczas którego wraz z największymi dostawcami części motoryzacyjnych kształcili uczniów szkół mechanicznych z pomocą nowej technologii. Z uwagi na sukces pierwszych wdrożeń, kolejna faza projektu zakłada wprowadzenie oprogramowania VR do placówek edukacyjnych na terenie całego kraju.

Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym

Bartłomiej Kubit został dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil, będącej jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To kolejny etap zmian organizacyjnych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa w kraju i za granicą.


Kontakt dla mediów

Natalia Piskorz - PR manager
kom. +48 735 995 945
tel. +48 32 714 37 29
email: natalia.piskorz@moto-profil.pl