Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Media o nas

Finał Wielkiej promocji Zimmermanna

Źródło: motofaktor.pl; 29 lutego 2020

26 lutego br. w siedzibie Moto-Profil odbyło się wręczenie nagród w ramach "Wielkiej promocji Zimmermanna".W ramach akcji “Wielka promocja Zimmermanna” uczestnicy musieli wykazać się jak największym zakupem części tego producenta, który w ofercie ma między innymi klocki i tarcze hamulcowe.

Moto-Profil w rankingu

Źródło: przegladoponiarski.pl; 12 lutego 2020

Firma Moto-Profil zamknęła 2019 rok awansem w kolejnym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na "Liście 2000" przygotowanej przez redakcję "Rzeczpospolitej", notując skok aż o 29 pozycji w porównaniu z ubiegłoroczną klasyfikacją.

Moto-Profil – kolejny awans

Źródło: warsztatowiec.info; 8 stycznia 2020

Moto-Profil zamknął rok 2019 awansem w kolejnym znaczącym rankingu biznesowym. Spółka zajęła 308. miejsce na "Liście 2000" przygotowanej przez redakcję "Rzeczpospolitej", notując skok o 29 pozycji w porównaniu z zestawieniem sporządzonym rok temu.

Nowe centrum logistyczne w Świebodzinie

Źródło: gazeta.swiebodzin.pl; 21 grudnia 2019

W Świebodzinie rozpoczęło działalność nowe centrum logistyczne. Obiekt magazynowy z nowoczesnymi biurami i salą szkoleniową zajmuje ponad dziesięć tys. mkw. Inwestorem jest firma Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości. Hala powstała w formule BTS dla firmy Moto-Profil, jednego z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych.

Moto-Profil uruchomił kolejne centrum logistyczne

Źródło: warsztat.pl; 16 grudnia 2019

10 000 m2 powierzchni magazynowej, nowoczesne biura i więcej dostaw na trasach nocnych i dziennych. Moto-Profil, jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych, otworzył w Świebodzinie (woj. lubuskie) nowoczesny magazyn typu hub. To kolejny krok w rozwojowych planach spółki.