Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Media o nas

Nowe centrum logistyczne w Świebodzinie

Źródło: gazeta.swiebodzin.pl; 21 grudnia 2019

W Świebodzinie rozpoczęło działalność nowe centrum logistyczne. Obiekt magazynowy z nowoczesnymi biurami i salą szkoleniową zajmuje ponad dziesięć tys. mkw. Inwestorem jest firma Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości. Hala powstała w formule BTS dla firmy Moto-Profil, jednego z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych.

Moto-Profil uruchomił kolejne centrum logistyczne

Źródło: warsztat.pl; 16 grudnia 2019

10 000 m2 powierzchni magazynowej, nowoczesne biura i więcej dostaw na trasach nocnych i dziennych. Moto-Profil, jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych, otworzył w Świebodzinie (woj. lubuskie) nowoczesny magazyn typu hub. To kolejny krok w rozwojowych planach spółki.

Nowe centrum logistyczne firmy Moto-Profil

Źródło: projektinwestor.pl; 13 grudnia 2019

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji części i akcesoriów motoryzacyjnych uruchomiło w Świebodzinie nową placówkę logistyczną. Firma zagospodarowała magazyn o wielkości 10 tys. mkw. oraz zaplecze socjalno-biurowe, na które składa się 300 mkw. W tej ostatniej części zlokalizowano również sale szkoleniowe.

Nowe centrum Moto-Profil

Źródło: przegladoponiarski.pl; 13 grudnia 2019

Moto-Profil, jeden z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych, otworzył w Świebodzinie (woj. lubuskie) nowoczesny magazyn typu hub o powierzchni blisko 10 tys. m kw. Dzięki tej inwestycji, stanowiącej kolejny krok w planach rozwojowych spółki, firma będzie mogła realizować więcej dostaw na trasach nocnych i dziennych.

Moto-Profil w rankingu

Źródło: przegladoponiarski.pl; 5 listopada 2019

Moto-Profil po raz kolejny został doceniony przez redakcję jednego z najważniejszych magazynów gospodarczych na świecie. Spółka znalazła się na liście 100 największych polskich firm z kapitałem prywatnym przygotowanej przez „Forbesa”.