Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

O nas

Profesjonalny dystrybutor części samochodowych

Od 1993 roku specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych. Jesteśmy importerem i przedstawicielem największych i najbardziej liczących się firm produkujących elementy niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych. Poza tym oferujemy również wyposażenie warsztatowe i rozwiązania informatyczne

siedziba_mp_2019.jpg

Poprzez sieć 1400 Partnerów Handlowych (hurtowni) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski. Naszą strukturę dystrybucji opieramy na wysoce efektywnym, niezawodnym systemie logistycznym wspartym najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów i szybkość oraz wygodę ich dostawy.

W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać, zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsze warunki konkurencji wymagają marketingowego podejścia do klienta oraz ciągłego udoskonalania zarówno fachowej wiedzy pracowników, jak i jakości obsługi. Wykwalifikowany personel naszej firmy oraz płaska struktura organizacyjna przedsiębiorstwa zapewnia szybkie reakcje na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Nasza misja

Naszą misją jest wygodnie i terminowo dostarczać najwyższej jakości części zamienne i akcesoria samochodowe wraz z niezbędnym “know-how” do naszych Partnerów Handlowych poprzez niezawodny system logistyczny.

Filozofia działania i współpracy z Partnerami

Kluczem do sukcesu firmy Moto-Profil, a co za tym idzie, również do sukcesu firm współpracujących – naszych Partnerów Handlowych oraz dostawców, jest silna relacja z nimi oraz wysoce efektywny, solidny system dystrybucji gwarantujący szybkie, terminowe dostawy. Integralną częścią relacji z Partnerami jest przekazywanie najnowszych informacji technicznych i rynkowych poprzez różnorodne szkolenia, najnowsze oprogramowanie i inne kanały informacyjne. Równie istotna jest polityka nie zaopatrywania warsztatów bezpośrednio lecz wyłącznie poprzez sieć Partnerów Handlowych. Te podstawowe i elementarne zasady sprawiły, że jesteśmy postrzegani przez firmy współpracujące z nami jako solidny i pewny partner. Zasady te są również powodem, dzięki któremu jesteśmy dziś jednym z liderów rynku części samochodowych w Polsce.

Nasz wzrost

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nastąpił bardzo dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Firma, jako jeden z liderów rynku motoryzacyjnego, w dalszym ciągu kontynuuje swoją ekspansję na tym obszarze, powiększając liczbę dostawców i odbiorców oraz zwiększając zakres oferty produktowej, co jednocześnie skutkuje wzrostem sprzedaży i zadowolenia naszych Partnerów Handlowych oraz dostawców.

Dane handlowe

Moto-Profil Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedziniec 10, 
41-506 Chorzów

tel+48 32 604 10 00
fax +48 32 604 10 01

Email
info@moto-profil.pl
sekretariat@moto-profil.pl

NIP: 954-20-22-592
NIP EU: PL9542022592
REGON: 271218714

Nr wpisu do KRS:0000025700
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 4.006.000 PLN