System dystrybucji

System dystrybucji firmy Moto-Profil to kluczowy element funkcjonowania przedsiębiorstwa i jeden z najistotniejszych aspektów współpracy z Partnerami Handlowymi.

System dystrybucji części zamiennych, będący jednym z najlepszych na rynku, opieramy na współpracy z lokalnymi Partnerami Handlowymi - hurtowniami i sklepami, zaopatrującymi warsztaty samochodowe oraz na wysoce efektywnym systemie logistycznym, wspartym najnowocześniejszymi technologiami internetowymi, umożliwiającym zamówienia on-line w systemie MotoNet. Ponad 98% zamówień realizowanych jest właśnie drogą elektroniczną.

System dystrybucji Moto-Profil

System ten zapewnia naszym Partnerom "dostawy na czas" pozwalając znacznie obniżyć ich stany magazynowe, przy jednoczesnym poszerzeniu oferty asortymentowej. Obecnie większość z naszych Partnerów na terenie całej Polski jest zaopatrywana w systemie dostaw nocnych. Towar zamówiony u nas do 18.00 dostarczamy do siedziby Partnera najpóźniej do 8.00 dnia następnego.

To właśnie pewność otrzymania na czas zamówionego towaru, bardzo wysoki stopień realizacji zamówień, który wynosi ponad 95% oraz konsekwentne realizowanie idei nie zaopatrywania warsztatów samochodowych bezpośrednio przesądza o sukcesie, jaki odnosimy na rynku.