Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

System dystrybucji

System dystrybucji firmy Moto-Profil to kluczowy element funkcjonowania przedsiębiorstwa i jeden z najistotniejszych aspektów współpracy z Partnerami Handlowymi.

System dystrybucji części zamiennych, będący jednym z najlepszych na rynku, opieramy na współpracy z lokalnymi Partnerami Handlowymi - hurtowniami i sklepami, zaopatrującymi warsztaty samochodowe oraz na wysoce efektywnym systemie logistycznym, wspartym najnowocześniejszymi technologiami internetowymi, umożliwiającym zamówienia on-line w systemie MotoNet. Ponad 98% zamówień realizowanych jest właśnie drogą elektroniczną.

System dystrybucji Moto-Profil

System ten zapewnia naszym Partnerom "dostawy na czas" pozwalając znacznie obniżyć ich stany magazynowe, przy jednoczesnym poszerzeniu oferty asortymentowej. Obecnie większość z naszych Partnerów na terenie całej Polski jest zaopatrywana w systemie dostaw nocnych. Towar zamówiony u nas do 18.00 dostarczamy do siedziby Partnera najpóźniej do 8.00 dnia następnego.

To właśnie pewność otrzymania na czas zamówionego towaru, bardzo wysoki stopień realizacji zamówień oraz konsekwentne realizowanie idei nie zaopatrywania warsztatów samochodowych bezpośrednio przesądza o sukcesie, jaki odnosimy na rynku.