Inżynier sprzedaży (k/m) Polska północno – zachodnia

Zostań częścią naszej firmy
- Dołącz do naszego zespołu

Oferta pracy Wróć do wyników wyszukiwania

ISpPZ/06/2024
Dział: Biuro |
Obszar: Handlowy, obsługa klienta |
Lokalizacja : Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk |
Typ: Oferta pracy |
Model: Mobilna

Jakie są wyzwania/zadania na stanowisku:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla Partnerów Handlowych oraz serwisów samochodowych
  • Dobór urządzeń oraz wyposażenia warsztatowego według potrzeb serwisu oraz trendów rynkowych
  • Przygotowanie ofert oraz umów na wyposażenie warsztatowe
  • Weryfikacja i rozwój serwisów należących do sieci
  • Aktywne wsparcie rozwoju działalności serwisów
  • Aktywne wsparcie rozwoju sprzedaży wyposażenia warsztatowego u Partnerów Handlowych
  • Prowadzenie i uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • Współtworzenie oraz dbanie o wizerunek firmy, Partnerów Handlowych i Serwisów należących do sieci.

Jakich kompetencji szukamy:

  • Wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą
  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy oraz priorytetyzowania zadań
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu wyposażenia warsztatowego będzie dużym atutem.

Co oferujemy:

Benefity w naszej firmie są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia - przed rozpoczęciem współpracy. Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dużą autonomię w organizacji pracy własnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia – w siedzibie Spółki)
  • Techniczne wsparcie sprzedażowe
  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i kompetencji + premie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracownicze plany kapitałowe – PPK
  • Program poleceń pracowniczych.
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty
Spotkania integracyjne
Kawa/herbata
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Inicjatywy dobroczynne
Kafeteria MyBenefit
Dofinansowanie obiadów w formie cateringu
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Komputer do użytku prywatnego
Samochód służbowy do użytku prywatnego