Manager działu customer service (k/m)

Zostań częścią naszej firmy
- Dołącz do naszego zespołu

Oferta pracy Wróć do wyników wyszukiwania

MDCS/07/2024
Dział: Biuro |
Obszar: Handlowy, obsługa klienta |
Lokalizacja : Chorzów |
Typ: Oferta pracy |
Model: Stacjonarna

Jakie są wyzwania/zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem Customer Service
  • Ustalenie standardów obsługi klienta, określenie wytycznych dotyczących jakości obsługi klienta i zapewnienie przestrzegania go przez zespół
  • Nadzór nad efektywnością i poprawnością realizacji zadań, zgodnie z ustalonymi procedurami i standardami
  • Analiza i interpretacja danych dotyczących obsługi klienta w celu identyfikacji trendów i obszarów do poprawy
  • Koordynacja działań z innymi działami, zespołami firmy w celu zapewnienia spójności komunikacji, jakości i efektywności obowiązków Customer Service
  • Doskonalenie procesów i standardów obsługi klienta w celu zwiększenia efektywności i satysfakcji klienta.

Jakich kompetencji szukamy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego i/ lub innego języka obcego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Znajomość standardów i procesów obsługi klienta
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na MS Excel).

Mile widziane:

  • Znajomość systemów ERP i CRM
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość rynku aftermarket i specyfiki klienta biznesowego rynku motoryzacyjnych części zamiennych.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca i wsparcie zespołu, tworzącego przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (zorganizowany program szkoleniowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”
  • Pracownicze plany kapitałowe – PPK
  • Program poleceń pracowniczych.
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty
Spotkania integracyjne
Kawa/herbata
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Inicjatywy dobroczynne
Kafeteria MyBenefit
Dofinansowanie obiadów w formie cateringu
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Komputer do użytku prywatnego