Starszy specjalista ds. marketingu (k/m)

Zostań częścią naszej firmy
- Dołącz do naszego zespołu

Oferta pracy Wróć do wyników wyszukiwania

SSds.M/03/2024
Dział: Biuro |
Obszar: Marketing i PR, grafika |
Lokalizacja : Chorzów |
Typ: Oferta pracy |
Model: Stacjonarna

Jakie są wyzwania/zadania na stanowisku:

  • Realizacja akcji promocyjnych i odprzedażowych. Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie kalendarza promocji, wyznaczenie KPI, nadzór nad przebiegiem działań oraz proces rozliczenia
  • Ustalenie warunków promocji, negocjowanie budżetów zewnętrznych do realizacji akcji oraz finalne rozliczenie każdej aktywności
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, w tym raportów kwartalnych i podsumowania rocznego uwzględniającego analizę efektów oraz wnioski wraz z rekomendacjami zmian/ podjęcia nowych działań.

Jakich kompetencji szukamy:

  • Wiedzy marketingowej lub sprzedażowej poświadczonej ukończonymi studiami, studiami podyplomowymi, szkoleniami (marketing, zarządzanie, zarządzanie sprzedażą)
  • Umiejętności negocjacyjnych - stałym elementem pracy jest ustalenie zakresu umów marketingowych z dostawcami
  • Zdolności analitycznych – tworzenie raportów w Excel i wnioskowanie z danych nie mogą sprawiać Ci trudności
  • Wiedzy z obszaru zasad rozliczania akcji marketingowych lub otwartości na jej szybkie pozyskanie
  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office
  • Know-how jak zrealizować akcję, która zwiększy sprzedaż
  • Znajomości różnicy między konkursem / promocją / loterią / sprzedażą premiową
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Jeśli posiadasz dodatkowo znajomość drugiego języka obcego lub doświadczenie w branży automotive to masz u nas dodatkowe punkty!

Co oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w jednej z czołowych firm branży automotive w Polsce
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Wynagrodzenie, odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – jak wolisz
  • Premie i benefity
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka kariery zawodowej)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie do posiłków.
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty
Spotkania integracyjne
Kawa/herbata
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Inicjatywy dobroczynne
Kafeteria MyBenefit
Dofinansowanie obiadów w formie cateringu
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Komputer do użytku prywatnego