Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Projekty i partnerzy

ProfiAuto

ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

ProfiAuto Show

ProfiAuto Show to najbardziej cenione targi w branży profesjonalnych dystrybutorów części samochodowych oraz wyposażenia warsztatowego. Jedyna tego typu dwudniowa impreza w Polsce, łączy targową ekspozycję z profesjonalnymi szkoleniami, prezentacjami produktów, usług oraz najnowszych technologii. Ogromną popularność zawdzięcza organizowanym „żywym warsztatom”, popularyzującym fachową wiedzę, przekazywaną przez wybitnych specjalistów.

ProfiAuto Blog

Wszystko, co związane z motoryzacją – testy samochodów, najnowsze modele i powroty do historii, relacje z imprez, diagnostyka i mechanika pojazdowa, ciekawostki i porady – zamknięte w jednym miejscu. To właśnie ProfiAuto Blog, strona w pełni poświęcona fanom i pasjonatom motoryzacji.

MOTO Flota

MOTO Flota jest wyspecjalizowanym systemem zarządzania serwisem pojazdów samochodowych, o ogólnopolskim zakresie działania. Oferta programu zawiera wszystkie usługi z zakresu szybkich napraw, pełnego serwisu mechanicznego oraz diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek bez względu na ich wiek i przebieg.

Temot International

Temot to jedno z największych zrzeszeń dystrybutorów części zamiennych działających w Europie. Celem Temotu jest poprawa jakości i efektywności działania krajowych dystrybutorów – członków Temotu. Zrzeszenie działa wielowymiarowo, doradzając zarówno w zakresie marketingu, jak i optymalizacji logistyki, spójności procedur, zarządzania. Jest także rodzajem organizacji networkingowej, pomagającej w kontaktach z producentami części, oprogramowania i wyposażenia warsztatowego.