Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Projekty i partnerzy

ProfiAuto

ProfiAuto to największa w Polsce sieć niezależnych serwisów, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji, od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom setek tysięcy klientów w kraju, a także poza jego granicami.

Katalog ProfiAuto

Katalog ProfiAuto to w pełni profesjonalne rozwiązanie dla sklepów i warsztatów motoryzacyjnych, które pozwala szybko i efektywnie dopasować części zamienne oraz akcesoria do wszystkich marek samochodów. Z oferty produktów ponad 650 wiodących dostawców oraz 8,5 miliona referencji codziennie korzysta niemal 50 000 użytkowników.

ProfiBiznes

ProfiBiznes to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania sklepami i hurtowniami motoryzacyjnymi. Dzięki temu wyspecjalizowanemu narzędziu obsługa sprzedaży hurtowej i detalicznej, prowadzenie gospodarki magazynowej oraz zamawianie i raportowanie stają się dużo łatwiejsze, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie dochodów sklepów i hurtowni.

Aplikacja ProfiAuto

Aplikacja ProfiAuto to pierwsze w Polsce narzędzie, które umożliwia polskim kierowcom dokonywanie napraw bez potrzeby odrywania się od codziennych zajęć. Za pośrednictwem aplikacji, kilkoma kliknięciami na smartfonie, można nawiązać szybki kontakt z serwisem samochodowym, otrzymać wycenę usług, wybrać termin naprawy oraz wygodną płatność – kartą, kodem BLIK lub szybkim przelewem online.

MOTO Flota

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych dla firm w całej Polsce, obsługując łącznie ponad 65 000 pojazdów. W gronie klientów znajdują się m.in.: Business Lease, Carsmile, Masterlease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull, Solid, Strabag oraz Warta. Spółka została wyróżniona w szeregu biznesowych i branżowych rankingów, otrzymując kilkukrotnie statuetki Fleet Derby oraz tytuł Gazeli Biznesu.

Temot International

Moto-Profil jest członkiem Temot International - jednego z największych zrzeszeń dystrybutorów części zamiennych działających w Europie. Celem Temotu jest poprawa jakości i efektywności działania krajowych dystrybutorów – członków organizacji. Moto-Profil jest częścią stowarzyszenia od 2002 roku i kilkukrotnym laureatem nagród TEMOT International: Best International Cooperation, Best Growth Rate oraz Best Shareholder. Członkiem rady nadzorczej zrzeszenia jest Michał Tochowicz, wiceprezes Moto-Profil.