Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Strefa Klienta Nowości

Strefa klienta - nowości

AT AUTOTEILE

18 września 2017

Informujemy o obniżce cen na wybrane referencje kompresorów zawieszenia firmy AT AUTOTEILE. Uprzejmie przypominamy również, że na wszystkie produkty AT AUTOTEILE udzielana jest 3-letnia gwarancja, a kompresory niemieckiej firmy odpowiadają jakościom produktom OEM (producentów oryginalnego wyposażenia).

Febi

18 września 2017

Informujemy, że powiększyliśmy ofertę o ponad 4000 nowych referencji marki Febi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Termostaty MOTORAD

4 września 2017

Informujemy o wprowadzeniu nowej lini termostatów firmy Motorad - prefiks MTR. Listę referencji znajdą Państwo w załączniku.

AT AUTOTEILE

30 sierpnia 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji AT AUTOTEILE. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

DR MOTOR

30 sierpnia 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji firmy Dr Motor. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się w załączniku.

TENZI - produkty do Detailingu

11 sierpnia 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów do detailingu firmy TENZI. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się w załączniku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Sachs

27 lipca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji Sachs. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

BCC Moto

27 lipca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji BCC Moto. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

NTN-SNR

6 lipca 2017

Firma NTN-SNR wprowadza nowy asortyment do swojej oferty: kompletne półosie napędowe, przeguby homokinetyczne oraz ich osłony. Zapraszamy do zapoznana się z nową gamą produktów.