Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Strefa Klienta Nowości

Strefa klienta - nowości

DR MOTOR

30 sierpnia 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji firmy Dr Motor. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się w załączniku.

TENZI - produkty do Detailingu

11 sierpnia 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów do detailingu firmy TENZI. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się w załączniku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Sachs

27 lipca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji Sachs. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

BCC Moto

27 lipca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji BCC Moto. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

NTN-SNR

6 lipca 2017

Firma NTN-SNR wprowadza nowy asortyment do swojej oferty: kompletne półosie napędowe, przeguby homokinetyczne oraz ich osłony. Zapraszamy do zapoznana się z nową gamą produktów.

M TECH

29 czerwca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji M TECH.

NTN-SNR: nowość w ofercie

12 czerwca 2017

NTN-SNR poszerza swoją gamę produktów, o nową linię: CZUJNIKI PRĘDKOŚCI KOŁA. Wykaz dostępnych referencji znajduje się w załączeniu.

TPMS Alligator

7 czerwca 2017

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowego czujnika ciśnienia w oponach firmy Alligator - TPMS ALLIGATOR RS3 UNIWERSALNY 433MHZ, indeks : 59294.