Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Strefa klienta - oprogramowanie

Moto-Serwis

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją oprogramowania Moto-Serwis Produkt ten dostępny jest w wersji online. Jest on oparty na bazie danych technicznych programu HaynesPro WorkshopData ATI, najobszerniejszym zbiorze danych dotyczących samochodów osobowych w Europie, i zawiera ważne informacje dotyczące konserwacji i naprawy, dane dotyczące regulacji, rysunki techniczne oraz dane związane ze sterowaniem silnikiem.

więcej »


Moto-Oferta

Moto-Oferta to nowy program przeznaczony przede wszystkim dla naszych Partnerów i Klientów. Moto-Oferta zawiera pełną ofertę firmy Moto-Profil z automatycznymi aktualizacjami cennika i programu. Natychmiastowy dostęp do aktualnych cen i stanów magazynowych przy zachowaniu prostoty obsługi i szybkości działania czyni z niego doskonałego pomocnika w Waszej codziennej pracy. Moto-Oferta jest również składnikiem naszego katalogu Moto-Części.

więcej »


Moto-Faktura

MotoFaktura - program umożliwiający pobieranie dokumentów księgowych (FA, FKZ) jak i magazynowych (LZ) w formie elektronicznej. Dodatkowo, za jego pomocą klienci potwierdzają dokumenty FKZ, przez co zwolnieni są z formalnego wymogu podpisywania faktur korygujących.Cenioną funkcją, która ułatwia klientom wprowadzanie dokumentów księgowych do programów sprzedażowych jest eksport dokumentów do najpopularniejszych formatów (Subiekt, Excel, Access).

więcej »


ProfiBiznes

ProfiBiznes to program obsługi sprzedaży przeznaczony dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Program spełnia specyficzne wymagania, jakie stawia tego typu programom branża motoryzacyjna.

Najważniejsze cechy, które odróżniają ten program od innych, bardzo ogólnych i „wielobranżowych” programów, to m.in.: Wiele pól, które mogą służyć do opisywania i wyróżniania towarów; wiele sposobów wyszukiwania części, po numerach katalogowych, numerach OE lub numerach zamienników...

więcej »