Strefa klienta - oprogramowanie

Katalog ProfiAuto online

Katalog części i akcesoriów samochodowych działający w oparciu o aktualizowane na bieżąco bazy danych TecDoc, TEMOT, Moto-Profil oraz Haynes PRO. Aplikacja zapewnia dostęp do kompleksowej bazy danych ponad 4,7 miliona referencji oraz zintegrowany dostęp do danych technicznych i serwisowych dla pojazdów osobowych.

Prosta obsługa oraz minimalne wymagania sprzętowe sprawiają, że Katalog ProfiAuto znajduje zastosowanie zarówno w hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych jak i w warsztatach samochodowych.

Nasz katalog to:

  • pełna oferta Moto-Profil i GeParts
  • 4,7 miliona referencji w standardzie TecDoc, w tym ok. 120 tysięcy unikalnych referencji, dostępnych tylko w Katalogu ProfiAuto
  • produkty ponad 650 wiodących dostawców
  • ponad 52 tysiące autorskich, wysokiej jakości zdjęć produktów z oferty
  • ciągła aktualizacja nowości
  • dane techniczne i serwisowe pojazdów

więcej »


Moto-Oferta

Moto-Oferta to nowy program przeznaczony przede wszystkim dla naszych Partnerów i Klientów. Moto-Oferta zawiera pełną ofertę firmy Moto-Profil z automatycznymi aktualizacjami cennika i programu. Natychmiastowy dostęp do aktualnych cen i stanów magazynowych przy zachowaniu prostoty obsługi i szybkości działania czyni z niego doskonałego pomocnika w Waszej codziennej pracy. Moto-Oferta jest również składnikiem naszego katalogu Moto-Części.

więcej »


Moto-Faktura

MotoFaktura - program umożliwiający pobieranie dokumentów księgowych (FA, FKZ) jak i magazynowych (LZ) w formie elektronicznej. Dodatkowo, za jego pomocą klienci potwierdzają dokumenty FKZ, przez co zwolnieni są z formalnego wymogu podpisywania faktur korygujących.Cenioną funkcją, która ułatwia klientom wprowadzanie dokumentów księgowych do programów sprzedażowych jest eksport dokumentów do najpopularniejszych formatów (Subiekt, Excel, Access).

więcej »


ProfiBiznes

ProfiBiznes to program obsługi sprzedaży przeznaczony dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych. Program spełnia specyficzne wymagania, jakie stawia tego typu programom branża motoryzacyjna.

Najważniejsze cechy, które odróżniają ten program od innych, bardzo ogólnych i „wielobranżowych” programów, to m.in.: Wiele pól, które mogą służyć do opisywania i wyróżniania towarów; wiele sposobów wyszukiwania części, po numerach katalogowych, numerach OE lub numerach zamienników...

więcej »